اساتید بین المللی
0
دوره‌های آموزشی
0
هنرجویان
0

دوره مقدماتی پاکسازی پوست | آکادمی ایران فیشال

✳️آشنایی کامل با آناتومی پوست و بیماری های پوستی

✳️شناخت انواع پوست

✳️پاکسازی انواع پوست

✳️شناخت انواع شوینده‌ها

✳️شناخت لایه بردار ها

✳️شناخت انواع ماسک

✳️آبرسانی پوست

✳️شناخت ضدآفتاب ها

✳️ماساژ اصولی صورت

✳️تجویز هوم کر

✳️آماده سازی کلاینت

✳️مراقبت های بعد از پاکسازی

✳️نحوه چیدمان اتاق پوست

✳️استریل کردن اصولی وسایل

هزینه شرکت در دوره های مقدماتی پوست 6 میلیون تومان می باشد. که مبلغ یک میلیون پانصدهزارتومان  به عنوان بیعانه و مابقی تا روز دوره قابل تسویه می باشد. 

مدت زمان دوره مقدماتی فیشیال 8 جلسه 2 ساعته می باشد که معمولا در 2 روز متوالی  از صبح تا عصر (9 صبح تا 16.30)انجام می شود.

همچنین می توانید با هماهنگی استاد مجموعه، دوره مقدماتی در را در 4 روز متوالی (9 تا 12.30) انجام دهید.

دوره مقدماتی فیشیال پوست برای هنرجویانی می باشد که پرداخت دوره جامع برایشان میسر نیست و می خواهند با یک دوره اولیه شرایط دریافت  مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی را داشته باشند. البته لازم به ذکر است که هنرجویان دوره های مقدماتی حتما برای پیشرفت کار خود می بایست در دوره های تکمیلی و پیشرفته در زمانهای مقتضی شرکت نمایند.

برای هنرجویان همه دوره ها، یک مدرک بین المللی از آکادمی ایران فیشال  با کد رجیستری و قابل استعلام اهدا خواهد شد.

برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای، می بایست هزینه اعلام شده به شکل جداگانه پرداخت شود. هنرجویان بعد از امتحان تئوری و عملی مدرک فنی و حرفه ای خود را دریافت خواهند نمود.

دوره پیشرفته پاکسازی پوست | آکادمی ایران فیشال

✳️تکنیک مزونیدلینگ

✳️کار با دستگاه پلاژن

✳️تکنیک نور درمانی

✳️کار با دستگاه اسکوم

✳️کار بادستگاه هیدروفیشال

✳️کار با دستگاه آنالیزور پوست

✳️کار با دستگاه درماپن

✳️کار با دستگاه چشمی

✳️کار با دستگاه گالوانیک

✳️کار با دستگاه آر اف

✳️تکنیک کربوکسی

✳️مینی هایفو

✳️اسید تراپی

✳️اکتیوهای موثر

✳️شناخت انگل دمودکس

✳️بهبود سیاهی دور چشم

✳️ رفع سیاهی نواحی مختلف بدن

✳️آموزش انواع لک و درمان آن

✳️ کرایو درمانی و مراحل آن

✳️شناخت انواع جوش و درمان آن

✳️رفع ریزش مو و تقویت

هزینه شرکت در دوره های مقدماتی پوست 9 میلیون تومان می باشد. که مبلغ یک میلیون پانصدهزارتومان  به عنوان بیعانه و مابقی تا روز دوره قابل تسویه می باشد. 

مدت زمان دوره مقدماتی فیشیال 12 جلسه 2 ساعته می باشد که معمولا در 3 روز متوالی  از صبح تا عصر (9 صبح تا 16.30)انجام می شود.

دوره پیشرفته فیشیال پوست برای هنرجویانی می باشد که دوره مقدماتی را گذرانده باشند و برای پیشرفت کار خود نیاز به آشنایی با دستگاهها و تکنیک های روز فیشیال می باشند. در دوره پیشرفته فیشیال پوست، اساتید بین المللی ایران فیشیال علاوه بر آموزش کار با همه دستگاههای فیشیال، تمامی تکنیک های روز فیشیال پوست را مطابق سرفصل ها به هنرجویان آموزش می دهند.

برای هنرجویان دوره پیشرفته، یک مدرک بین المللی از آکادمی ایران فیشال  با ذکر عنوان پیشرفته با  کد رجیستری و قابل استعلام اهدا خواهد شد.

برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای، می بایست هزینه اعلام شده به شکل جداگانه پرداخت شود. هنرجویان بعد از امتحان تئوری و عملی مدرک فنی و حرفه ای خود را دریافت خواهند نمود.

دوره جامع فیشیال پوست | جامع ترین دوره فیشیال پوست در ایران

در دوره جامع فیشیال پوست که به معنای کلام، جامع ترین دوره جامع فیشیال در ایران می باشد کلیه سرفصلهای دوره مقدماتی و دوره پیشرفته ارائه خواهد شد.

هزینه شرکت در دوره های جامع ایران فیشیال 12 میلیون می باشد.

در حقیقت هنرجو به جای پرداخت 15 میلیون تومان می تواند با شرکت در دوره جامع فیشیال پوست آکادمی بزرگ ایران فیشیال، با پرداخت 12 میلیون تومان ، کلیه سرفصلهای دوره مقدماتی و پیشرفته را آموزش ببیند.

مدت زمان دوره مقدماتی فیشیال 20 جلسه 2 ساعته می باشد که معمولا در 5 روز متوالی  از صبح تا عصر (9 صبح تا 16.30)انجام می شود. برای کلاسهای نیمه خصوصی با توجه با اینکه زمان تکرار و تمرین زیاد می باشد این دوره ها با توافق هنرجوها در 4 روز برگزار می شود.

دوره جامع فیشیال پوست برای هنرجویانی می باشد می خواهند با گذراندن یک دوره منسجم و کامل با دغدغه حداقلی وارد بازار کار شوند. به عبارتی دیگر هنرجو با شناخت کامل از موادها و کار با دستگاهها و تکنیک های روز دنیا که حاصل سالها تجربه اساتید عزیز مجموعه می باشند، می تواند با فراغ بال ، به عنوان یک بیوتی تراپیست زبده وارد بازار کار شود.

برای هنرجویان دوره جامع، یک مدرک بین المللی با عنوان دوره مقدماتی و یک مدرک با عنوان دوره پیشرفته از آکادمی ایران فیشال با کد رجیستری و قابل استعلام اهدا خواهد شد.

برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای، می بایست هزینه اعلام شده به شکل جداگانه پرداخت شود. هنرجویان بعد از گذراندن امتحان تئوری و عملی مدرک فنی و حرفه ای خود را دریافت خواهند نمود. لازم به ذکر است که تا به حال همه هنرجویان ایران فیشال در همه شهرهای کشورآ آزمون فنی و حرفه ای خود را با موفقیت کامل سپری کرده اند.

مهمترین فاکتورهای آکادمی ایران فیشال عبارتند از:

  • استفاده از بهترین اساتید تهران: یکی از مهمترین ابزار آکادمی ایران فیشال انتخاب اساتید طراز اول تهران می باشد که با حساسیت و بعد از گذراندن مراحل مختلف انجام می شود.به گونه ای که هنرجویان بتوانند تمام مطالب مقدماتی و تخصصی را که برای انجام کار نیاز دارند در یک دوره جامع فرا بگیرند.
  •  استفاده از مدیران اجرایی قوی در کنار اساتید دوره ها یکی دیگر از دلایلی است که موجب می شود هنرجوهای عزیز با ارامش بیشتری در دوره حاضر باشند و با کیفیت بیشتری از دوره خود لذت ببرند.
  •  امکانات جنبی مانند استفاده از لباس فرمهای مناسب و با کیفیت، تغذیه مناسب به همراه میان وعده در کنار تکریم هنرجویان از ابتدا تا انتهای دوره یک آرامش نسبی را برای هنرجویان فراهم می اورد.
  • پشتیبانی نامحدود از هنرجویان و کاراموزان عزیز ایران فیشال در گروههای تخصصی : فیلمهای دوره پاکسازی پوست به صورت کامل توسط یکی از همکاران آکادمی تهیه شده و از طریق گروههای پشتیبانی در اختیار هنرجویان عزیز قرار داده می شود. بدین ترتیب مهمترین دغدغه هنرجویان در بازاموزی و تکرار آموزش دوره رفع می شود.

سوالات متداول هنرجویان در دوره های آموزش فیشال

بله، برای تهران و دیگر شعبه های ما در مشهد، کرج، اصفهان، شیرازو تبریز، یکی از همکاران آکادمی به عنوان مشاور خرید دستگاهها و مواد به شکل کامل مشاوره ارائه می دهد. 

با توجه به خط مشی آکادمی ایران فیشال در بستر سازی شفاف برای آموزش هنرجویان، برای هر دوره، یک گروه پشتیبانی تشکیل می شود . در این گروه پشتیبانی کلیه فیلم های آموزشی دوره از ابتدا تا انتها بارگذاری می شود.  همچنین اساتید دوره و مدیران آکادمی فیشال داخل گروه، پاسخگوی سوالات و درخواست های هنرجویان عزیز می باشند.

برخلاف بعضی از آموزشگاههادر طول دوره امکان فیلمبرداری از سرفصلهای آموزشی میسر می باشد. فیلمهای ضبط شده داخل گروه پشتیبانی هر دوره آپلود می شود.

برای هنرجویان عزیز در انتهای دوره  مدرک بین المللی قابل رجیستری ارائه می شود که این مدرک می تواند برای شروع کار هنرجویان در سالنهای زیبایی و یا کلینیکهای پوست و زیبایی مورد استفاده قرار گیرد. برای هنرجویانی که علاوه بر مدرک بین المللی مدرک فنی و حرفه ای درخواست می کنند بعد از پرداخت هزینه مدرک فنی و حرفه ای با هماهنگی استاد فیشال می توانند ثبت نام نمایند و بعد از گذراندن موفقیت آمیز آزمون های شفاهی و عملی سازمان فنی و حرفه ای مدرک خود را دریافت نمایند.

در دوره های ایران فیشیال، یک ست روپوش و کلاه به هنرجو اهداء خواهد شد.

 

پذیرایی در وقت استراحت به شکل چای، شیرینی و نسکافه در تمام شعب ایران فیشیال انجام می گردد. همچنین ناهار به شکل میان وعده در اختیار عزیزان هنرجو قرار خواهد گرفت.

کلیه مواد و دستگاهها (در دوره پیشرفته و یا جامع) در مجموعه قرار دارد و نیازی به تهیه آنها توسط هنرجو نمی باشد.

دوره کارورزی در آموزشگاه پاکسازی پوست تهران

دوره کارورزی آموزش فیشال تهران

یکی از دغدغه های هنرجویان آن است که آیا می توانند موارد خدماتی آموزش دیده شده در دوره جامع فیشال مشهد را بعد از اتمام دوره انجام دهند؟به طبع اینگونه حرفه ها نیاز به کسب تجربه به صورت عملی و با نظارت مستقیم یک فرد متخصص دارند.

از اینرو علاوه بر دوره های آموزشی آکادمی ایران فیشال یک دوره 8 ساعته به عنوان دوره کارورزی برای کسب تجربه بیشتر در محل آکادمی در اختیار شما عزیزان انجام می شود تا هنرجویانی که به هر دلیل اعتماد بنفس لازم را برای کار ندارند بتوانند در کنار دوستان دغدغه های خود را رفع نمایند. با شرکت در دوره کارورزی پاکسازی پوست می توانید، با چالش های پیش روی این حرفه از نزدیک رو به رو شده و خود را محک بزنید.

شرکت در این دوره محدودیت ندارد و شما می توانید با هماهنگی خانم خرمکام در هر دوره کارورزی که معمولا بعد از اتمام هر دوره می باشد، شرکت نمائید. قطعا هدف آکادمی ایران فیشال، افزایش تجربه ، مهارت و اعتماد بنفس هنرجویان ایران فیشال در سراسر کشور می باشد و در این مسیر از انجام هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

دیدگاه هنرجویان در مورد آکادمی ایران فیشیال

گالری دوره های ایران فیشال

دانستنیهای ضروری در پاکسازی پوست و فیشیال صورت

آموزش جامع پاکسازی پوست
iranfacial5
معرفی دوره های مختلف ایران فیشیال

اساتید بین المللی 0 دوره‌های آموزشی 0 هنرجویان 0 دوره مقدماتی پاکسازی پوست | آکادمی ایران فیشال سرفصلهای دوره مقدماتی فیشیال پوست ✳️آشنایی کامل با آناتومی پوست و بیماری های پوستی ✳️شناخت انواع پوست ✳️پاکسازی انواع پوست ✳️شناخت انواع شوینده‌ها ✳️شناخت لایه بردار ها ✳️شناخت انواع ماسک ✳️آبرسانی پوست ✳️شناخت ضدآفتاب ها ✳️ماساژ اصولی صورت

توضیحات بیشتر »
میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی برای پوست
مقالات پاکسازی پوست و فیشیال صورت
معصومه لطفی
میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی چیست و چه مزایایی دارد

در حالی که میکرونیدلینگ به تنهایی به تحریک کلاژن کمک می کند، افزودن فرکانس رادیویی RF می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند .دستگاه های میکرونیدلینگ معمولی به عمق پوست نفوذ نمی کنند و فقط به سطحی ترین لایه های پوست (حدود 0.25 میلی متر عمق) می رسند و هیچ انرژی حرارتی RF به پوست منتقل

توضیحات بیشتر »
چگونه پوست خود را به روش صحیح لایه برداری کنیم؟
مقالات پاکسازی پوست و فیشیال صورت
معصومه لطفی
روش صحیح لایه برداری پوست

چگونه پوست خود را به روش صحیح لایه برداری کنیم؟ سوال بسیار ی از افراد است .لایه برداری منظم پوست برای دستیابی به پوستی صاف، یکدست و درخشان کلیدی است. اما قبل از اینکه اسکراب صورت یا لایه بردار شیمیایی خانگی را انتخاب کنید، نکاتی وجود دارد که باید بدانید. برای ایجاد یک روتین لایه

توضیحات بیشتر »

اطلاعات ضروری درباره ماسکهای صورت

قهوه اکسیر جادویی برای پوست و مو
مقالات انواع ماسکهای صورت
اسکراب و ماسک قهوه برای پوست

حتما اگر بشنوید قهوه اکسیر جادویی برای پوست و مو است تعجب می کنید .قهوه خواص لذیذی دارد و به همان اندازه که در فنجان شما طعم خوبی دارد، روی پوست شما نیز بهتر است. اسکراب قهوه اسکراب قهوه برای لایه برداری معجزه می کند! کافئین و تفاله‌ها با هم کار می‌کنند تا به صاف

توضیحات بیشتر »
فواید آلوئه ورا برای صورت و پوست چیست؟
مقالات انواع ماسکهای صورت
فواید آلوئه ورا برای صورت و پوست چیست؟

گیاهان آلوئه ورا را می توان در بسیاری از نقاط مختلف جهان در حال رشد یافت. خواص دارویی آن، قرن هاست که آن را به یکی از اصلی ترین درمان های طبیعی تبدیل کرده است. اگرچه معمولاً برای تسکین آفتاب سوختگی استفاده می شود، آلوئه ورا می تواند برای درمان انواع بیماری های پوستی مانند

توضیحات بیشتر »
دستور العمل انواع ماسک سفیده تخم مرغ برای انواع پوست
مقالات انواع ماسکهای صورت
دستور العمل انواع ماسک سفیده تخم مرغ برای انواع پوست

وقتی صحبت از ماسک های صورت خانگی به میان می آید، از مواد آشپزخانه را می توان برای تغذیه پوست با انواع ویتامین ها، مواد معدنی و سایر مواد تقویت کننده پوست استفاده کرد.یکی از این مواد تخم مرغ است. این ماده ساده و ارزان دارای فواید سلامتی مختلفی است. اما زمانی که تخم مرغ

توضیحات بیشتر »

دستگاه های فیشیال صورت

درمان فونوفورزیس چیست و چگونه کار می کند؟
دستگاههای فیشیال
معصومه لطفی
درمان فونوفورزیس اولتراسوند چیست و چگونه کار می کند؟

مهمترین وظیفه پوست ما این است که به عنوان یک مانع یا مانع عمل کند. پوست ما طوری ساخته شده است که مواد مضر را در خارج از بدن و مواد خوب و مفید را در داخل نگه دارد. اما گاهی اوقات خوردن مواد مغذی مناسب ممکن است کافی نباشد، زیرا پوست اغلب آخرین عضوی

توضیحات بیشتر »
فیبروبلاست پلاسما درمانی چیست و چگونه انجام می شود؟
دستگاههای فیشیال
معصومه لطفی
فیبروبلاست پلاسما درمانی چیست و چگونه انجام می شود؟

پلاسما فیبروبلاست درمانی یک درمان غیر تهاجمی است که هدف آن بهبود ظاهر چین و چروک، خطوط ریز و افتادگی پوست است.فیبروبلاست ها نوعی سلول در لایه های عمیق تر پوست هستند که کلاژن تولید می کنند و می دانید که با افزایش سن و زمان، کلاژن لایه های عمیق پوست را از دست می

توضیحات بیشتر »
آیا ماساژورهای چشم واقعا کارایی دارند ؟ و چه فوایدی دارند؟
دستگاههای فیشیال
معصومه لطفی
آیا ماساژورهای چشم واقعا کارایی دارند ؟ و چه فوایدی دارند؟

رنج کشیدن از خشکی و سوزش چشم‌ها همیشه یک تجربه ناخوشایند است و بسیاری از ما به دلیل نگاه کردن به صفحه نمایش لپ‌تاپ‌ها و تلفن‌ها به عنوان بخشی از برنامه‌های روزانه‌مان، مرتباً از آن رنج می‌بریم.ماساژورهای چشم اغلب به عنوان راه حلی محبوب برای این مشکل معرفی شده اند، با طرفداران بسیاری از مزایا

توضیحات بیشتر »

مقالات لک و جوش صورت و درمان آنها

هر آنچه باید در مورد استفاده از اسید سالیسیلیک روی صورت خود بدانید
مقالات لک و جوش صورت و درمان آنها
معصومه لطفی
هر آنچه باید در مورد استفاده از اسید سالیسیلیک روی صورت خود بدانید

چه با جوش های سرسفید و سرسیاه دست و پنجه نرم کرده باشید یا به دنبال احیای پوست کدر خود باشید، ممکن است این یک عنصر را در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست دیده باشید: اسید سالیسیلیک..برای دانستن هر آنچه باید در مورد استفاده از اسید سالیسیلیک روی صورت خود بدانید با ما همراه

توضیحات بیشتر »
چگونه از شر آکنه کمر خلاص شویم: ۷ روش موثر
مقالات لک و جوش صورت و درمان آنها
معصومه لطفی
چگونه از شر آکنه کمر خلاص شویم: ۷ روش موثر

علاوه بر آکنه روی صورت، بروز آکنه در پشت نیز مشکل ساز است.این مشکل، شما را از پوشیدن لباس های زیبا با پشت باز محروم می کند. برای اینکه بدانید چرا آکنه در پشت ظاهر می شود و چگونه از شر آکنه کمر خلاص شویم این مطلب را بخوانید. علت آکنه پشت دلایل زیادی وجود

توضیحات بیشتر »
عادت های بدی که باعث پیری پوست صورت می شود
مقالات لک و جوش صورت و درمان آنها
معصومه لطفی
عادت های بدی که باعث پیری پوست صورت می شود

با افزایش سن، ممکن است ببینیم که پوست صورتمان خاصیت ارتجاعی کمتری پیدا می کند. چین و چروک روی آن ظاهر می شود، رنگ پوست کدر می شود . چه چیزی روی پوست ما تأثیر می گذارد و چه چیزی باید فوراً از بین برود؟ برای دانستن عادت های بدی که باعث پیری پوست صورت

توضیحات بیشتر »

وب پیج هنرجوهای ایران فیشیالی

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس
Scroll to Top
اسکرول به بالا