مشاوره صفرتاصد دوره های فیشال تهران

پخش ویدیو

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش فیشال تهران تماس بگیرید.

شماره تماس 09036051981    👉 👉کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ  09036051981   👉👉

آموزش فیشیال پوست در تهران | آموزش پاکسازی پوست تهران

وجود آلودگی‌های فراوان در محیط زندگی و تاثیر مخرب آنها بر سلامت پوست به ویژه در کلان شهر‌هایی چون تهران موجب شده است که توجه به پاکسازی پوست بیش از پیش در میان شهروندان تهرانی اهمیت یابد. این مهم سبب شده تا شرکت در دوره‌های آموزش فیشیال در تهران نسبت به گذشته فراگیرتر شده و متقاضیان بسیار زیادی پیدا کند. در این میان از آنجایی که فیشیال و پاکسازی پوست فرایندی حساس بوده و ارتباط مستقیمی با سلامت افراد دارد، باید زیر نظر متخصصین این امر تدریس و آموزش داده شود.

به طور کلی در آموزش پاکسازی پوست در تهران  در سه مرحله زیر خلاصه می‌شود.

 • برطرف کردن سلول‌های مرده: نخستین مرحله در فرایند پاکسازی پوست از بین بردن سلول‌های آسیب دیده و مرده است. این بخش از فیشیال پوست به صورت مفصل در دوره آموزش پاکسازی پوست در تهران مورد بررسی قرار می‌گیرد. سلول‌های پوست به طور مداوم در حال نوسازی هستند و با سلول‌های آسیب دیده جایگزین می‌شوند.
 • فیشیال روند نوسازی سلول‌های پوستی را تسریع کرده و سلول‌های آسیب دیده را به کلی از سطح پوست بر طرف می‌نماید. تجمع سلول‌های مرده بر روی پوست موجب انسداد منافذ پوستی شده و مانع رسیدن اکسیژن به لایه‌های میانی می‌شود. از این رو با استفاده از روش‌هایی چون ابریژن، هیدرو فیشیال، میکرودرم و میکرونیدلینگ و نیز استفاده از دستگاه‌های مدرن می‌توان پاکسازی پوست را تسهیل بخشید.
 • از بین بردن چربی و آلودگی‌ها: یکی دیگر از مراحل پاکسازی پوست از بین بردن لایه‌های چربی و آلودگی است که سطح پوست صورت را می‌پوشانند. پوست انسان به طور طبیعی میزان کمی چربی از خود ترشح می‌کند. بر اساس میزان ترشح چربی، پوست صورت افراد به انواع چرب، معمولی و خشک تقسیم می‌شود. وجود کمی چربی به حفظ رطوبت پوست کمک می‌کند. اما افزایش میزان چربی منجر به بروز جوش و آکنه می‌شود.
 • به این منظور طی دوره آموزش پاکسازی پوست در تهران، نحوه صحیح و اصولی برطرف کردن آلودگی‌های پوستی و متعادل سازی چربی پوست مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 • تغذیه پوست: پس از برطرف کردن مشکلات پوستی نوبت به بازیابی سلامت پوست و حفظ زیبایی آن می‌رسد. در دوره آموزش فیشیال در تهران تکنیک‌های تسهیل اکسیژن و خونرسانی به لایه‌های پوستی آموزش داده می‌شوند.
 • در این زمینه یکی از موثر‌ترین راهکارها برای آبرسانی پوست، استفاده از لوسیون و کرم‌های آبرسان است. تامین رطوبت مورد نیاز پوست روند پیری و افتادگی پوست را کاهش داده و موجب بازیابی خواص الاستیته آن می‌شود.

یکی از مهم‌ترین مراحل پاکسازی پوست از بین بردن لایه‌های چربی و آلودگی است.

اهمیت پاکسازی پوست

بازیابی سلامت پوست صورت، زیبایی آن را دوچندان می‌کند. پوست زیبا حس اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد و جایگاه اجتماعی را نیز بهبود می‌بخشد. برای داشتن پوستی سالم روش‌های مختلفی وجود دارد. هرکدام از این روش‌ها به نحوی مکمل یکدیگرند و پروسه بهبود را تسریع می‌بخشند. فیشیال یا پاکسازی پوست مجموعه‌ای از اقدامات است که به منظور از بین بردن عوارض و مشکلات پوستی و همچنین پیشگیری از بروز مجدد آنها صورت می‌گیرد. پوست بدن، شما را در برابر آلودگی‌ها و خطرات محیطی محافظت می‌کند. نواحی صورت بیشتر از سایر اندام‌های بدن در برابر آسیب‌های محیطی قرار دارد. هوای آلوده، اشعه‌های مضر خورشید، استرس، اختلالات هورمونی و… مواردی هستند که با گذر زمان بر پوست صورت شما تاثیر سوء می‌گذارند. با انجام فیشیال یا پاکسازی پوست می‌توان هرگونه ضایعات پوستی مانند لک، جوش، آکنه، خشکی و هرگونه آسیب پوستی را بهبود بخشید. علاوه بر موارد یاد شده، فیشیال موجب بهبود خون رسانی و تغذیه‌ی سلول‌های پوستی می‌شود.

نقش سازنده‌ی پاکسازی پوست و فیشیال سبب شده تا هر روزه هنرجویان بسیاری به سمت یادگیری این حرفه سوق پیدا کنند. از سوی دیگر زندگی در کلان شهری چون تهران باعث شده که ساکنان این شهر بیش از هر شهر دیگری به پوست صورت خود اهمیت دهند و اهمیت پاکسازی پوست را به وضوح درک کنند. آموزش فیشیال به خصوص در مراکز معتبری چون آکادمی ایران فیشیال، به هنرجویان کمک می‌کند تا توانایی‌های خود را در این زمینه تقویت کنند. 

سرفصل‌های عمومی دوره آموزش فیشیال در تهران

 • آشنایی با انواع پوست و بیماری‌های پوستی
 • آشنایی با انواع مشکلات پوستی
 • شناخت انواع روش‌های پاکسازی پوست
 • آموزش ساخت انواع ماسک صورت و کرم‌های آبرسان
 • آشنایی با انواع تکنیک‌های لایه برداری و محصولات مراقبت از پوست
 • آموزش ماساژ صورت
 • نحوه‌ی کار با دستگاه‌های پاکسازی پوست
 • امکان گذراندن دوره کارآموزی و کسب تجربه به صورت عملی در پایان دوره آموزش فیشیال در تهران
 •  

نقش سازنده‌ی پاکسازی پوست سبب شده تا هر روزه هنرجویان بسیاری به سمت یادگیری این حرفه سوق پیدا کنند.

انواع دوره آموزش فیشیال در تهران

آموزش پاکسازی پوست در تهران

شامل سطوح مختلفی می‌شود.

دوره مبتدی

دوره مبتدی پاکسازی صرفا برای افرادی است که هیچگونه آشنایی با فرایند فیشیال ندارند و می‌خواهند این حرفه را فرا بگیرند. سطح مبتدی مباحث مختلفی را در بر می‌گیرد که در ادامه به طور اختصار شرح داده خواهند شد:

 • آشنایی و بررسی انواع پوست صورت
 • شناخت انواع دستگاه‌های ترمیم کننده و آنالیزور پوست
 • شناخت انواع ماسک صورت و لایه بردارها
 • آشنایی با اولتراسونیک یا اتوی صورت
 • میکرودرم
 • شناخت انواع لک‌های صورت و نحوه برطرف کردن آنها
 • شناخت ضایعات پوستی و راهکارهای مناسب برای از بین بردن آنها
 • آشنایی با بیماری‌های پوستی و نحوه درمان آنها

آموزش کار با تجهیزات در دوره پاکسازی پوست تهران

هنرجویان در دوره آموزش فیشیال در تهران با انواع دستگاه‌های پزشکی پاکسازی پوست آشنا می‌گردند. از نمونه دستگاه‌های مورد استفاده می‌توان؛ میکرودرم ابریژن پودری و الماسه، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ صورت و مو، مزو وایت، گالوانیک، هیدرودرمی، دستگاه مینی هایفو، تونل LED و مینی RF و… اشاره کرد. فعالیت‌های درمانی که ارتباط مستقیمی با سلامت افراد دارند نیازمند تبحر و تجربه هستند. کارآموزان زیر نظر مدرسین متخصص در حوزه سلامت پوست، مباحث را به صورت عملی فرا می‌گیرند. این روش به هنرجو کمک می‌کند تا با انواع چالش‌ها روبرو شود و چاره اندیشی را بیاموزد. گذراندن دوره آموزش فیشیال در تهران به شما کمک می‌کند تا با تسلط و اعتماد به نفس کافی به ارائه خدمات به مشتریان بپردازید.

دوره پیشرفته  پاکسازی تهران پوست تهران

در دوره پیشرفته آموزش فیشیال در تهران، سرفصل‌ها به صورت تخصصی و جامع‌تر به هنرجویان ارائه می‌شوند. کارآموزان در پایان این دوره علاوه بر کسب مدرک معتبر با تمام مسائل حوزه پاکسازی و فیشیال پوست آشنا می‌گردند. دوره پیشرفته آموزش پاکسازی پوست در تهران تمامی موارد پیرامون سلامت پوست را شامل می‌شود. علاوه بر این کارآموز در پایان دوره نحوه‌ی ارائه مشاوره و تعامل با مراجعه کننده را فرا می‌گیرد. از این رو قادر است متناسب با مشکلات پوستی بهترین روش درمان را اتخاذ نماید. شناخت کافی در زمینه‌ی تیپ‌های پوستی در درمان و پاکسازی پوست بسیار مهم است. هنرجویان در این مرحله به صورت تجربی و کاملا عملی کار با انواع دستگاه‌های پاکسازی پوست را فرا می‌گیرند.

دوره پیشرفته آموزش پاکسازی پوست در تهران شامل تمام موارد پیرامون سلامت پوست می‌شود.

اهداف آموزشی دوره آموزش فیشیال در تهران

با شرکت در دوره آموزش فیشیال در تهران که توسط آکادمی ایران فیشیال برگزار می‌شود، می‌توانید به طور کامل و جامع با شیوه‌های مختلف بازیابی سلامت پوست آشنا شده و توانایی مقابله با انواع مشکلات پوستی را فرا بگیرید. چگونگی برطرف کردن لک، و انواع جوش از سطح پوست و رساندن مواد معدنی و اکسیژن به لایه‌های زیرین پوست از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

علاوه بر موارد یاد شده در دوره آموزش فیشیال در تهران با ساختار سلولی پوست، اقدامات لازم برای انواع تیپ‌های پوست، شیوه صحیح استفاده از ماسک‌ها و اسکراب‌ها و همچنین مراقبت‌های پس از پاکسازی آشنا خواهید شد.

هنرجویان در آکادمی ایران فیشیال می‌آموزند که چطور با استفاده از روش اکسفولیشن یا Exfoliation سلول‌های مرده و آسیب دیده پوست را برطرف و فرایند ترمیم و جایگزینی آنها را با سلول‌های جدید بهبود بخشند. از دیگر اهداف دوره‌های آموزش پاکسازی پوست در تهران می‌توان به کاهش ازدیاد چربی و آلودگی موجود بر روی سطح پوست اشاره کرد. وجود چربی بر روی پوست علاوه بر تجمع آلودگی و مسدود شدن منافذ پوست باعث ایجاد آکنه و جوش می‌شود. فیشیال پوست صورت موجب بازیابی سلامت پوست شده و بر زیبای چهره می‌افزاید و مهم‌تر از آن سرعت روند پیری را کاهش می‌دهد و جوانسازی پوست را ممکن می‌سازد.

آکادمی ایران فیشال به عنوان یک آکادمی پیشرو در حوزه آموزش زیبایی، رعایت استانداردهای بالای کیفی و کمی و همچنین ارائه راهکارهای نوین آموزشی را مبنای پیشرفت خود قرار داده است و با انجام این مهم ، افزایش محورهای مهم آموزشی مانند استفاده از اساتید طراز اول تهران ، کیفیت اجرا، تکریم هنرجویان، کیفیت فضای تدریس و اجرا و…را در اهداف متعالی خود قرار داده است.

کیفیت بالای دوره های آموزشی ایران فیشال در تهران موجب شد که دوره های آموزشی مرکز ایران فیشال به سرعت مورد استقبال هنرجویان عزیز از تمام ایران و حتی خارج از ایران قرار بگیرد. هنرجویانی از انگلستان، سوئد، عمان، عراق، امارات متحده عربی و افغانستان مرکز ایران فیشال را برای انجام دوره های خود انتخاب نموده اند. ازدحام درخواست ها از شهرستان های مختلف، در نهایت موجب شد که دوره های آموزشی علاوه بر تهران به شهرهای دیگری مانند اصفهان، مشهد، شیراز، کرمانشاه، بندرعباس ، همدان ، رشت، اردبیل و ساری منتقل شود تا هنرجویان و کاراموزان عزیز در سراسر کشور بتوانند از دوره های با کیفیت ایران فیشال بهره مند شوند. یکی از مهمترین شعبه های آکادمی ایران فیشال در تهران  می باشد که میزبان همه هنرجویان عزیز از شهر تهران و شهرستانهای دیگر کشور می باشد. 

اهداف آموزشی دوره پاکسازی پوست در تهران 

با شرکت در دوره جامع پاکسازی پوست در تهران به طور کامل با روند بازیابی سلامت و زیبا سازی پوست صورت آشنا خواهید شد. همچنین با شرکت در این دوره ها به طور تخصصی یاد می گیرید که چگونه لکها و انواع جوش ها را از سطح پوست پاک کنید و مواد معدنی و اکسیژن را به لایه های زیرین پوست برسانید. علاوه بر این، در قالب سرفصل های آموزشی بهترین دوره آموزش فیشیال در تهران ، آموزش های جامعی شامل بررسی ساختار سلولی پوست، اقدامات لازم برای پاکسازی انواع پوست، شیوه ی اصولی استفاده از اسکراب و ماسک ها و مراقبت های پس از پاکسازی پوست به هنرجویان آموزش داده می شود. همچنین، با شرکت در دوره پاکسازی پوست در تهران می آموزید که چگونه با استفاده از روش اکسفولیشن (Exfoliation)، سلول های آسیب دیده و مرده سطح پوست را بردارید تا امکان ترمیم پوست با استفاده از جایگزینی سلول های جدید ممکن گردد.

یکی دیگر از برنامه های آموزشی دوره آموزش پاکسازی پوست در تهران ، آشنا نمودن هنرجویان با شیوه ی زدودن چربی ها و آلودگی ها از پوست صورت می باشد. این موضوع یکی از سرفصل های آموزشی بسیار مهم به شمار می آید. زیرا تجمع چربی های مازاد بر روی پوست صورت، علاوه بر مسدود ساختن منافذ پوستی به ایجاد آکنه و جوش نیز منجر میشود. شرکت در بهترین دوره آموزش فیشیال در تهران  همچنین به شما می آموزد که، چگونه از پیری پوست جلوگیری کرده و جوان سازی پوست صورت را ممکن سازید. سایت آرایش مرجعی است که میتواند شما را در یافتن بهترین و حرفه ای ترین دوره های فیشیال در تهران یاری نماید.

علاوه بر آن آموزش کار با تجهیزات پاکسازی را به شکل کامل انجام می شود. از جمله دستگاه های پرکاربرد و حرفه ای که شیوه ی استفاده از آنها در بهترین دوره آموزش فیشیال در تهران  به هنرجویان آموزش داده میشود، میتوان به میکرودرم ابریژن پودری و الماسه، مزونیدلینگ صورت و مو، میکرونیدلینگ، مزو وایت، هیدرودرمی، گالوانیک، دستگاه مینی هایفو، مینی RF و تونل LED اشاره نمود. لازم به ذکر است که این دوره یکی از مهمترین مراحل آموزش پاکسازی پوست به شمار می آید لذا، باید توسط مجرب ترین پرسنل آموزش داده شود.

از آنجایی که امروزه شمار مراکز آموزشی ارائه دهنده ی دوره پاکسازی پوست در تهران به طور فزاینده ای افزایش یافته است، پیدا کردن مراکز معتبری که این دوره ی آموزشی را به صورت اصولی و مطابق با استانداردهای روز دنیا ارائه دهند، کار چندان ساده ای به نظر نمی آید. در این میان برخی از مراجع به نام و مورد اطمینان با فراهم نمودن بسترهای اطلاعاتی لازم، شرایطی را ایجاد کرده اند که به راحتی بتوانید مراکز ارائه دهنده ی بهترین دوره آموزش فیشال در تهران را ظرف مدت زمان کوتاهی بیابید.

از آنجایی که قصد هنرجویان از شرکت در دوره پاکسازی پوست در تهران ، یادگیری اصولی تکنیک های مراقبت پوست از پرسنل متخصص و مجرب این حوزه می باشد، قصد داریم تا در ادامه این مقاله شما را با دوره های پاکسازی و فیشیال و جزئیات مربوط به آن آشنا نماییم تا بتوانید ضمن تحقیق در رابطه با بهترین دوره پاکسازی پوست در تهران ، از این اطلاعات بهره ی لازم را ببرید.

تاریخ و ساعت حضور دردوره های آموزش اسکین کر تهران

 دوره جامع پاکسازی صورت تهران در روز برگزار می شود که شامل 4 روز آموزش جامع پاکسازی پوست در تهران می شود و یک روز هم دوره کارورزی فیشال در مشهد برگزار می شود .

کلاسهای دوره جامع پاکسازی پوست تهران  از ساعت 9.30 صبح شروع و در ساعت 16.30 پایان می یابد.

تاریخ دوره جامع فیشال تهران  در اردیبهشت 1401 ، از تاریخ 5  الی  9 ام می باشد

دوره کارورزی در آموزش پاکسازی پوست تهران 

دوره کارورزی آموزش فیشال تهران

یکی از دغدغه های هنرجویان آن است که آیا می توانند موارد خدماتی آموزش دیده شده در دوره جامع فیشال تهران را بعد از اتمام دوره انجام دهند؟به طبع اینگونه حرفه ها نیاز به کسب تجربه به صورت عملی و با نظارت مستقیم یک فرد متخصص دارند.

از اینرو علاوه بر دوره های آموزشی آکادمی ایران فیشال یک دوره 8 ساعته به عنوان دوره کارورزی برای کسب تجربه بیشتر در محل آکادمی در اختیار شما عزیزان انجام می شود تا هنرجویانی که به هر دلیل اعتماد بنفس لازم را برای کار ندارند بتوانند در کنار دوستان دغدغه های خود را رفع نمایند. با شرکت در دوره کارورزی پاکسازی پوست می توانید، با چالش های پیش روی این حرفه از نزدیک رو به رو شده و خود را محک بزنید.

شرکت در این دوره محدودیت ندارد و شما می توانید با هماهنگی نماینده فیشال مشهد (خانم الهام زارعی) در هر دوره کارورزی که معمولا بعد از اتمام هر دوره می باشد، شرکت نمائید. قطعا هدف آکادمی ایران فیشال، افزایش تجربه ، مهارت و اعتماد بنفس هنرجویان ایران فیشال در سراسر کشور می باشد و در این مسیر از انجام هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

سرفصل های دوره آموزش پاکسازی پوست تهران 

سرفصل های دوره جامع فیشال پوست در تهران :

شناخت پوست|آناتومی  پوست (دوره پاکسازی پوست تهران )

 • آموزش انواع لک و درمان آن
 • شناخت انواع جوش و درمان آن
 • درمان تخصصی لک و جوش
 • آموزش کاربردی جهت استفاده از هر برندهای مختلف
 • شناخت ویال ها (ویال تراپی)
 • سرم تراپی
 • اسید تراپی
 • رفع غبغب
 • الاستین تراپی گردن
 • شناخت کوکتل ها
 • شناخت ضدآفتاب ها
 • شناخت ماسک ها
 • ماساژ صورت
 • آموزش دستگاه درما اف
 • آموزش دستگاه هیدروفیشال
 • آشنایی با دستگاه RF
 • آموزش دستگاه چشمی
 • آموزش دستگاه ماکروکارنت
 • آموزش دستگاه درماپن
 • آموزش دستگاه دزن
 • کراسیون
 • بهبود سیاهی دور چشم
 • رفع سیاهی نواحی مختلف بدن
 • تجویز هوم کر مناسب
 • درمان ریزش مو
 • مادلینگ ماسک
 • جوانسازی، لیفت و زاویه فک
 • مزونیدلینگ
 • بستن منافذ باز پوست
 • درمان خشکی و آبرسانی پوست
 • نوردرمانی
 • میکرودرم
 • گالوانیک

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش فیشال تهران تماس بگیرید.

شماره تماس 09036051981    👉 👉کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ  09036051981   👉👉

لوکیشن و آدرس ایران فیشال تهران -دوره آموزش پوست تهران 

آدرس: تهران جردن نبش ناصری برج روشنک، طبقه3 واحد 7

تلفن: 02188774961 همراه 09373109035

سوالات متداول هنرجویان در دوره های آموزش فیشال تهران 

 در مورد تهیه دستگاههای فیشال و مواد پاکسازی پوست آیا از طرف آکادمی پکیجی ارائه می شود؟

بله، برای هر شهر و از جمله تهران، یکی از همکاران آکادمی به عنوان مشاور خرید دستگاهها و مواد به شکل کامل مشاوره ارائه می دهد. در دوره  آموزش فیشال تهران، سرکارخانم زارعی مسئول هماهنگی و فروش مواد و دستگاههای مورد درخواست می باشند.

پشتیبانی تا چه زمانی و به چه شکل انجام می شود؟

با توجه به خط مشی آکادمی ایران فیشال در بستر سازی شفاف برای آموزش هنرجویان، برای دوره از آموزش جامع فیشال در مشهد همانند دیگر شهرستانها، یک گروه پشتیبانی تشکیل می شود . در این گروه پشتیبانی کلیه فیلم های آموزشی دوره از ابتدا تا انتها بارگذاری می شود.  همچنین اساتید دوره و مدیران آکادمی فیشال داخل گروه، پاسخگوی سوالات و درخواست های هنرجویان عزیز می باشند.

آیا در خصوص تهیه دستگاهها و مواد مشاوره از طرف آکادمی ارائه می شود؟

بله، برای هر شهر و از جمله مشهد، یکی از همکاران آکادمی ایران فیشال به عنوان مشاور هنرجویان عزیز در خرید دستگاهها و مواد می باشد که به شکل کامل مشاوره مقتضی را به عزیزان ارائه می دهد. لازم به ذکر است که در دوره  آموزش فیشال مشهد سرکار خانم الهام زارعی مسئول این بخش می باشند.

مدرک ارائه شده به هنرجویان بین المللی می باشد؟

برای هنرجویان عزیز در انتهای دوره  مدرک بین المللی قابل رجیستری ارائه می شود که این مدرک می تواند برای شروع کار هنرجویان در سالنهای زیبایی و یا کلینیکهای پوست و زیبایی مورد استفاده قرار گیرد. برای هنرجویانی که علاوه بر مدرک بین المللی مدرک فنی و حرفه ای درخواست می کنند بعد از پرداخت هزینه مدرک فنی و حرفه ای با هماهنگی استاد فیشال مشهد می توانند ثبت نام نمایند و بعد از گذراندن موفقیت آمیز آزمون های شفاهی و عملی سازمان فنی و حرفه ای مدرک خود را دریافت نمایند.

نظر چند هنرجوی ایران فیشیالی در تهران

گالری دوره های ایران فیشیال در تهران

گالری 1:دوره های فیشال تهران
گالری 2:دوره های فیشال تهران
گالری 3:دوره های فیشال تهران
اسکرول به بالا
تماس بگیرید