برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش کراتین مو در اصفهان تماس بگیرید.

شماره تماس 09153021944  👉 👉کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ 09153021944 👉👉

آموزش کراتین مو مشهد
پشتیبانی نامحدود
بهترین مجموعه آموزشی کشور
مدارک بین المللی و قابل استعلام
قبلی
بعدی

آموزش کراتینه مو در اصفهان| آموزش کراتین مو اصفهان

مهمترین فاکتورهای آکادمی ایران فیشال عبارتند از:

  • استفاده از بهترین اساتید تهران: یکی از مهمترین ابزار آکادمی ایران فیشال انتخاب اساتید طراز اول تهران می باشد که با حساسیت و بعد از گذراندن مراحل مختلف انجام می شود.به گونه ای که هنرجویان بتوانند تمام مطالب مقدماتی و تخصصی را که برای انجام کار نیاز دارند در یک دوره جامع فرا بگیرند.
  •  استفاده از مدیران اجرایی قوی در کنار اساتید دوره ها یکی دیگر از دلایلی است که موجب می شود هنرجوهای عزیز با ارامش بیشتری در دوره حاضر باشند و با کیفیت بیشتری از دوره خود لذت ببرند.
  •  امکانات جنبی مانند استفاده از لباس فرمهای مناسب و با کیفیت، تغذیه مناسب به همراه میان وعده در کنار تکریم هنرجویان از ابتدا تا انتهای دوره یک آرامش نسبی را برای هنرجویان فراهم می اورد.
  • پشتیبانی نامحدود از هنرجویان و کاراموزان عزیز ایران فیشال در گروههای تخصصی : فیلمهای دوره کراتینه مو به صورت کامل توسط یکی از همکاران آکادمی تهیه شده و از طریق گروههای پشتیبانی در اختیار هنرجویان عزیز قرار داده می شود. بدین ترتیب مهمترین دغدغه هنرجویان در بازاموزی و تکرار آموزش دوره رفع می شود.

آموزش کراتینه مو در اصفهان | آموزش کراتین مو اصفهان

امروزه رشته های آرایشگری بسیار گسترش یافته است . تمام رشته های آرایشگری تخصصی شده اند و کسی که علاقه مند به کار در رشته های آرایشگری است باید به صورت آکادمیک آموزش ببیند و مدرک معتبر داشته باشد . یکی از رشته های پر طرفدار آرایشگری در بین بانوان محترم کراتینه مو است . رشته کراتینه مو بسیار تخصصی است و اگر توسط افراد ناآگاه به این رشته انجام شود نتیجه فاجعه باری خواهد داشت . همانطور که گفتیم رشته کراتینه مو متقاضی زیادی دارد زیرا مشتری های بسیاری دارد مخصوصا در شهر های بزرگ مانند کلان شهر اصفهان. مطمئنا شما که ساکن اصفهان هستید و رشته کراتینه مو را می خواهید به صورت کاملا صحیح و تخصصی فرا بگیرید و در این زمینه به کار بپردازید و کسب درآمد کنید نمی دانید چطور و از کجا شروع کنید و برایتان سوالاتی پیش آمده است مانند این  که آموزش کراتین مو در اصفهان شامل چه مواردی می شود ؟ چه کسانی می‌توانند در دوره آموزش کراتین مو در اصفهان شرکت کنند؟ آیا مدرک فنی و حرفه‌ای و بین‌المللی پس از اتمام موفقیت آمیز دوره آموزش صافی و کراتینه مو در اصفهان به هنر جو اعطا می‌شود یا خیر؟پس با ما همراه باشید تا به بررسی تمامی موارد مهم درباره آموزش کراتین مو در آموزشگاه ایران فیشال را برایتان شرح دهیم .

آشنایی با آموزشگاه ایران فیشال.

آموزشگاه ایران فیشال، یکی از مراکز تخصصی می باشد که بعد از دوره های موفقیت آمیز خود در حوزه مراقبت پوست و مو و بنا به استقبال فراوان هنرجویان در سراسر کشور، دیگر آموزش های آرایشگری را نیز در برنامه خود قرار داد.

آموزش‌های تخصصی با ارائه مدرک فنی حرفه‌ای و بین‌المللی قابل استعلام ارائه می‌کند. این آموزشگاه تخصصی از ابتدای فعالیت خود در تهران، تاکنون که دارای شعبات در کلان‌شهرهای بزرگ کشور است، حدود ۵۰۰۰ هنرجو را به کسب درآمد دروازه مراقبت زیبایی و سلامت رسانده است.آموزشگاه ایران فیشیال هنرجو را حتی پس از پایان دوره تنها نخواهد گذاشت و  هنرجویان را برای بازاریابی و تبلیغات راهنمایی و پشتیبانی می کند تا به راحتی بتواند وارد بازار کار شده و کسب درآمد نماید. این مورد در هیچ آموزشگاه دیگری انجام نمی شود و فقط مختص آموزشگاه ایران فیشیال است.

اکنون ایران فیشال دارای نمایندگی‌هایی در شهرهای  اصفهان، کرج، شیراز، اصفهان و اصفهان است. هیچ تفاوتی بین این شعب وجود ندارد و تمامی آموزش‌ها زیر نظر اساتید بین‌المللی و طراز اول تهران انجام می‌شوند. در حال حاضر ایران فیشال دارای هنرجویانی از تمامی شهرهای ایران و کشورهای خارجی است. این امر نشان دهنده بالا بودن سطح آموزش‌های ارائه شده و موفقیت هنرجویان این مؤسسه در ورود به بازار کار است.

آشنایی با کراتین مو.

کراتینه کردن مو فرایندی است که در آن موهای فر و مجعد افراد به صورت نسبتاً بلند مدتی حالت کاملاً صافی به خود می‌گیرد. کراتین نوعی پروتئین است که در اجزای اصلی تشکیل دهنده مو، ناخن، دندان و پوست انسان وجود دارد. به گونه‌ای که ۷۰ درصد بافت اصلی آنها را تشکیل می‌دهد. زمانی که بافت کراتین مو همچون سوختگی و حرارت زیاد دچار تخریب شده باشد، می‌توان به کمک مواد شیمیایی، کراتین از دست رفته را به بافت مو بازگرداند و ساختار مو را اصلاح کرد.

کراتینه کردن مو یک روش دائمی و همیشگی نخواهد بود. اما باید بدانید تا زمانی که موهای شما از ریشه رشد نکند، ثابت خواهد ماند. امروزه افراد زیادی برای رهایی از موهای بدفرم خود از این روش استفاده می‌کنند.

چرا امروزه کراتین مو پرطرف‌دار شده است؟

هیچ کس دوست ندارد موهایش وز و در هم رفته باشد و به سختی شانه می‌شوند. همه‌ خانمها حتی آقایان دوست دارند موهای جذاب و براقی داشته باشند برای همین ، به دنبال روش‌های درمانی برای بهبود شرایط موها می‌گردند. روش‌های صافی و احیا هم جنبه درمانی دارند و هم ظاهر مو را تغییر می‌دهند.

امروزه با پیشرفت دنیای مد و آرایش و با پیدا شدن روش‌های جدید زیبایی مو، استفاده از وسایلی همچون سشوار و ابزارهای حالت دهنده مو افزایش یافته است. استفاده مداوم از این دستگاه‌ها باعث می‌شود که بافت مو به‌مرورزمان تخریب شده و آن موی صافی که درگذشته داشتیم به راحتی باز نگردد. امروزه افراد بسیاری را می‌توانید ببینید که دارای موهای فر و مجعد شده‌اند که علت آن استفاده از ابزارهای آرایش مو است. یکی از دلایل معرفی کراتین مو برای رفع چنین مشکلاتی در بافت مو است که می‌تواند ساختارهای به هم ریخته، خشک و آسیب دیده را بهبود ببخشد.

با استفاده از کراتین مو یک لایه محافظ بر روی بافت موهای شما ایجاد می‌شود که موهای شما را در برابر عوامل آسیب زای محیطی همچون اشعه ماورا بنفش خورشید مقاوم می‌کند. همچنین کراتین مو می‌تواند موهای شما را از شکنندگی در برابر استفاده از وسایلی همچون اتو مو و سشوار حفاظت کند.

زمانی که موهای شما کراتینه می‌شوند، ناهمواری‌های موجود در ساختار ساقه مو و کوتیکول‌های آن از بین رفته و حالت یک دستی به خود خواهند گرفت. علت اصلی داشتن موهای صاف پس از کراتینه کردن مو نیز به همین دلیل خواهد بود.

وقتی که شما از خدمات کراتین مو استفاده می‌کنید، حالت وزی موها از بین رفته و امکان حالت‌دهی آن‌ها بیشتر خواهد شد. موهای کراتینه درخشندگی و براقیت مجذوب کننده‌ای دارند که ماندگاری این درخشندگی موها، نیازی به مراقبت‌های خاص روزانه نخواهد داشت. اما باید بدانید که این درخشندگی و براقیت برای بخشی از مو که بعدها رشد می‌کند، وجود نداشته و نیاز به کراتینه کردن آن بخش از موها در آینده وجود خواهد داشت.

بازار کار کراتین مو در ایران چگونه است؟

همانطور که در مقدمه آموزش کراتین مو در اصفهان گفتیم میزان استقبال مردم از کراتین مو در ایران بسیار بالاست، امروزه میل به داشتن موهای صاف و ابریشمی و سالم بیش از هر زمان دیگری اهمیت پیدا کرده است و ب بسیاری از خانم ها حاضرند مبالغ زیادی را برای زیبایی موهای خود هزینه کنند. بنابر این رشته کراتینه مو از مشاغل پولساز و پرطرفدار این روزها محسوب می شود. بنابراین می توانیم با اطمینان بگوییم اگر  این رشته را به خوبی فرا بگیرید و جایگاه خود را در بازار این رشته پیدا کنید، می توانید به درآمدهای بالایی برسید.

افرادی که دوره آموزش کراتینه مو در اصفهان را گذرانده‌اند، می‌دانند که این حرفه یکی از پردرآمدترین مشاغل در این شهر است زیرا هم جمعیت زیادی دارد که متقاضی کراتینه مو هستند و هم بسیاری از شهرهای اطراف اصفهان برای خدمات زیبایی به اصفهان می آیند تا خدمات بهتری دریافت کنند . کراتین مو با توجه به فواید و مزایایی که به دنبال دارد، همیشه متقاضی دارد و بر همین اساس به حرفه‌ای پرطرف‌دار تبدیل شده و افراد زیادی از خدمات ارائه شده توسط افراد فعال در این حوزه استفاده می‌کنند.

نکات مهم برای کسب درآمد بالا از طریق شرکت در دوره های آموزش کراتینه مو:

همانطور که شرح دادیم بسیاری از بانوان برای درمان موها و برطرف کردن مشکلات مو، به کراتینه کردن موها، روی می آورند . به همین دلیل رشته کراتینه جزو رشته های پولساز حوزه آرایشگری است. اما برای اینکه بتوانید از این رشته به درآمد بالا برسید لازم است به موارد زیر حتما توجه کنید.

 انتخاب آموزشگاه مناسب:

نقش آموزشگاه برای آموزش دیدن و حرفه ای شدن شما و تسلط بر تمام اصول و موارد بسیار مهم است. یک آموزشگاه خوب می تواند همه تکنیک ها و مواد مخصوص مورد نیاز برای کراتینه و تکنیک های روز دنیا را به شما آموزش دهد تا بتوانید به راحتی ساختار مو و روش های مورد نیاز موی مشتری را بشناسید و به راحتی با مواد مورد نیاز به درمان مو بپردازید.

 کسب مدارک معتبر :

مشتریان بر اساس مهارت و مدرکی که شما دارید حاضر هستند موهای خود را به شما بسپارند. برای همین حتما پس از شرکت در دوره های آموزش کراتینه مو حتما مدارک معتبر آن را هم دریافت نمایید.

استفاده از مواد و تجهیزات با کیفیت :

تجهیزات اول از همه موجب راحتی کار خود شما می‌شوند و از سوی دیگر می توانند نظر مشتریان شما را جلب کنند. از همین رو آنها به شما اعتماد کرده و حاضر خواهند شد در ازای خدمات باکیفیتی که به آن ها ارائه می دهید، هزینه بالایی را نیز پرداخت کنند.

بازار کار کراتین مو در خارج از کشور چگونه است؟

اگر کنجکاوید بدانید پس از گرفتن مدرک دوره آموزش کراتین مو در اصفهان آیا امکان مهاجرت شغلی به کشورهای آمریکایی و اروپایی را دارید، باید بدانید که  امکان پذیر است. آرایشگران در تمامی زمینه های آرایشگری شانس خوبی برای مهاجرت به کانادا دارند. از آنجایی که تقاضا برای تخصص آرایشگری در برخی استانهای کانادا زیاد است و در همه شهرها و استان های این کشور تعداد زیادی آرایشگاه وجود دارد، ممکن است شما بتوانید برای مهاجرت به کانادا، اقدام و ویزای اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید.وقتی یک شغل تا این اندازه در سطح جهان جایگاه دارد، پس می‌تواند زمینه‌ساز مهاجرت نیز باشد. بسیاری از افراد باهدف آرایشگر شدن قصد مهاجرت به کشورهایی مثل آمریکا، و حتی اروپا را دارند.  چون در این کشورها آرایشگری در ردیف مشاغل موردنیاز است و درآمد قابل قبولی نیز دارد.

اگر آموزش‌ها را به‌دقت فراگرفته و تجربه بالایی در این حوزه کسب کنید، شرایط برای مهاجرت شغلی از طریق آرایشگری برای شما فراهم است. زیرا مدرک بین‌المللی خواهید داشت که در بیش از ۱۸۰ کشور دنیا دارای اعتبار بوده و همچنین قابلیت استعلام را دارد.

سرفصل‌های دوره آموزش کراتین مو در اصفهان.

در دوره آموزش کراتین مو در اصفهان، روند کامل صافی و احیای مو جهت بازیابی سلامت و زیبایی آن به هنرجویان آموزش داده می‌شود. در آموزشگاه ایران فیشال آموزش‌ها از پایه ارائه شده و تمامی افرادی که حتی در حوزه آرایش و مراقبت از پوست و مو سررشته‌ای ندارند، می‌توانند بدون مشکلی آموزش‌ها را دنبال کنند. هدف گروه ایران فیشال تربیت افرادی متخصص است که می‌توانند کسب و کار خود را بلافاصله پس از اتمام دوره آغاز کنند. بخش های دوره آموزش کراتین مو در اصفهان در آکادمی ایران فیشال به شرح زیر است.

آشنایی با انواع مو و ساختار آن‌ها.

در ابتدای دوره آموزش کراتین مو در اصفهان، هنرجویان با انواع مو از نظر جنس و پارامترهایی همچون میزان خشکی و ضخامت آن و همچنین نحوه بررسی حجم آسیب‌دیدگی بافت مو آشنا می‌شوند.

آموزش به مشتریان جهت مراقبت صحیح از موها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که در دوره آموزش کراتین مو در اصفهان این آموزش‌ها به هنرجویان ارائه می‌شوند. اینکه از اتو و سشوار مو با چه درجه حرارتی استفاده کرده و تا چه میزان مجاز به استفاده از آنها در استفاده‌های روزمره هستیم، از جمله این آموزشگاه هستند.

روش‌های صافی و کراتینه مو.

بخش دوم در دوره آموزش کراتین مو در اصفهان مربوط به بررسی روش‌های صافی و کراتینه کردن مو است. روش‌های مختلفی برای انجام کراتین مو وجود دارند. همچنین برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که ابزارهای یک کراتین مو را برای استفاده در سالن‌های آرایشی تولید می‌کنند. ممکن است که در نحوه آماده‌سازی هر یک از این محصولات تفاوت‌هایی وجود داشته باشد. با علم به این موضوع در دوره آموزش کراتین مو در اصفهان با تمامی ابزارهای رایج در بازار آشنا شده و با روش کار آن‌ها و نحوه صحیح انجام کراتین مو با این ابزارها آشنا خواهید شد.

آموزش کراتینه کردن موهای مختلف.

اگر تصور می‌کردید که انجام کراتین مو برای موهای کوتاه و بلند به روش یکسانی انجام می‌شود، باید بگوییم که این‌گونه نیست. فرایند کراتینه کردن موهای بلند نسبت به موهای کوتاه نیازمند زمان بیشتری بوده و قاعدتاً هزینه بیشتری را نیز طلب می‌کند. همچنین کراتینه کردن موهای کاملاً فر با موهای مجعد کمی متفاوت بوده و به روش‌های متفاوتی صورت می‌پذیرد. تمامی این موارد و ریزه‌کاری‌ها در دوره آموزش کراتین مو در اصفهان آکادمی ایران فیشال به هنرجویان آموزش داده می‌شوند.

آشنایی با انواع روش‌های کراتین مو.

در دوره آموزش کراتین مو در اصفهان با انواع روش‌های کراتینه گرم و سرد مو و انواع کراتین صافی و احیا آشنا خواهید شد. جهت اطلاع شما باید بگوییم که کراتین سرد بیشتر برای موهایی که دارای رنگ و مش هستند، به کار می‌رود. کاربرد دیگر کراتین سرد در رفع شکنندگی بافت مو است. این در حالی است که کراتین گرم برای موهایی به کار می‌رود که حالت فر و وزی دارند و به روش متفاوت نسبت به کراتین سرد انجام خواهد شد.

آشنایی با سایر روش‌های صاف‌کردن مو.

در دوره آموزش کراتین مو در اصفهان در آکادمی ایران فیشال، تکنیک‌های مختلف مراقبت از مو برای هنرجویان ارائه می‌شوند. از جمله آنها می‌توان به آموزش ویتامینه کردن مو، آموزش استایلینگ مو، ریباندینگ مو، پروتئین تراپی، بوتاکس تراپی فیلر درمانی مو، آموزش کار با دستگاه نانو استیم، دستگاه‌های احیا لایت تراپی و اوزون تراپی اشاره نمود.

سخن پایانی.

در این مقاله شما را با دوره آموزش کراتین مو در اصفهان که توسط آکادمی ایران فیشال ارائه می‌شود، آشنا کردیم. دوره‌های ارائه شده توسط این آکادمی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ورود به حرفه آرایشگری هستند که شما را با صفر تا صد این حرفه آشنا خواهیم کرد. در پایان دوره به شما مدرک فنی حرفه‌ای معتبری ارائه می‌شود که می‌توانید با آن جواز کسب گرفته و از تسهیلات اشتغال‌زایی بهره‌مند شوید. همچنین اگر تمایل به مهاجرت به کشورهای دیگر از طریق آرایشگری دارید، گذراندن دوره آموزش کراتینه مو در اصفهان می‌تواند شما را به رؤیایتان برساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره ها و زمان برگزاری و امکان شرکت در دوره های فشرده مخصوص شهرستانی های عزیز، می توانید با کارشناسان آکادمی ایران فیشال در تماس باشید.

رای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش کراتین مو در اصفهان تماس بگیرید.

شماره تماس 09153021944  👉 👉کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ 09153021944 👉👉

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس
Scroll to Top
اسکرول به بالا