1
پشتیبانی نامحدود
بهترین مجموعه آموزشی کشور
مدارک بین المللی و قابل استعلام
قبلی
بعدی

 برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش گریم و میکاپ مشهد  تماس بگیرید.

شماره تماس 09036051981  کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ  09036051981   👉

نظر هنرجویان در دوره آموزش میکاپ در مشهد

آدرس و لوکیشن دوره آموزش میکاپ در مشهد

آموزش گریم و میکاپ عروس در مشهد | آموزشگاه میکاپ در مشهد

مهمترین فاکتورهای آکادمی ایران فیشال عبارتند از:

 • استفاده از بهترین اساتید مشهد : یکی از مهمترین ابزار آکادمی ایران فیشال انتخاب اساتید طراز اول مشهد می باشد که با حساسیت و بعد از گذراندن مراحل مختلف انجام می شود.به گونه ای که هنرجویان بتوانند تمام مطالب مقدماتی و تخصصی را که برای انجام کار نیاز دارند در یک دوره جامع فرا بگیرند.
 •  استفاده از مدیران اجرایی قوی در کنار اساتید دوره ها یکی دیگر از دلایلی است که موجب می شود هنرجوهای عزیز با ارامش بیشتری در دوره حاضر باشند و با کیفیت بیشتری از دوره خود لذت ببرند.
 •  امکانات جنبی مانند استفاده از لباس فرمهای مناسب و با کیفیت، تغذیه مناسب به همراه میان وعده در کنار تکریم هنرجویان از ابتدا تا انتهای دوره یک آرامش نسبی را برای هنرجویان فراهم می اورد.
 • پشتیبانی نامحدود از هنرجویان و کاراموزان عزیز ایران فیشال در گروههای تخصصی : فیلمهای دوره میکاپ مشهد به صورت کامل توسط یکی از همکاران آکادمی تهیه شده و از طریق گروههای پشتیبانی در اختیار هنرجویان عزیز قرار داده می شود. بدین ترتیب مهمترین دغدغه هنرجویان در بازاموزی و تکرار آموزش دوره رفع می شود.

آکادمی ایران فیشیال به عنوان یک آکادمی پیشرو در حوزه آموزش آرایش  و زیبایی، رعایت استانداردهای بالای کیفی و کمی و همچنین ارائه راهکارهای نوین آموزشی را مبنای پیشرفت خود قرار داده است و با انجام این مهم ، افزایش محورهای مهم آموزشی مانند استفاده از اساتید طراز اول مشهد ، کیفیت اجرا، تکریم هنرجویان، کیفیت فضای تدریس و اجرا و…را در اهداف متعالی خود قرار داده است.

کیفیت بالای دوره های آموزشی ایران فیشیال در مشهد موجب شد که دوره های آموزشی مرکز ایران فیشیال به سرعت مورد استقبال هنرجویان عزیز از تمام ایران و حتی خارج از ایران قرار بگیرد. ازدحام درخواست ها از شهرستان های مختلف، در نهایت موجب شد که دوره های آموزشی علاوه بر مشهد به شهرهای دیگری مانند اصفهان، مشهد، شیراز، کرمانشاه، بندرعباس ، همدان ، رشت، اردبیل و ساری منتقل شود تا هنرجویان و کاراموزان عزیز در سراسر کشور بتوانند از دوره های با کیفیت ایران فیشال بهره مند شوند. 

 برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش گریم و میکاپ مشهد تماس بگیرید.

شماره تماس 09036051981  کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ  09036051981   👉

بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد کجاست؟

اگر به حرفه آرایشگری آن هم به صورت کاملا تخصصی علاقه دارید، حتما این اولین سوالی است که از همه می پرسید و حتی بیشترین سرچ های مرورگر های تان به جستجوی این سوال اختصاص دارد. در این مقاله قصد داریم ویژگی های بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  را بررسی کنیم تا در انتخاب معتبر ترین آرایشگاه بهتر تصمیم بگیرید.

آرایشگری جزء مشاغل جذاب و کاربردی و در عین حال پر درآمد در جامعه به ویژه در پایتخت است. به همین دلیل متقاضیان حرفۀ آرایشگری روز به روز بیشتر می شوند اما همه این متقاضیان در انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگری در مشهد مردد هستند. مشهد با وسعتی که دارد در مقایسه با سایر استان ها و شهرستان ها آموزشگاه های آرایشگری بسیار زیادی دارد و همین امر انتخاب بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در مشهد  را دشوار کرده است.

تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین تصمیم را بگیرید.

تفاوت میکاپ و گریم چیست ؟

در اصطلاح عمومی گریم و میکاپ تفاوت چندانی ندارند اما در حوزه تخصصی این دو اصطلاح با همدیگر تفاوت دارند. اصطلاح میکاپ به آرایش عادی اطلاق می شود اما گریم تخصصی تر است. در واقع در میکاپ با استفاده از رنگ های مختلف سعی می شود تا زیبایی چهره با رنگ و لعاب های مختلف بیشتر شود. در گریم با استفاده از سایه‌های روشن و تیره به اصلاح چهره می‌پردازند و بیشترین تایید بر روی فرم انواع چهره‌ها است. مهم ترین تفاوت بین گریم و میکاپ در نمایش عواملی است که در زیباسازی چهره به کار رفته اند. در میکاپ استفاده از وسایل آرایشی با رنگ های غلیظ کاملا مشهود است. در حالی که در گریم عواملی که برای فرم دهی به صورت و زیباسازی آن استفاده شده اند به چشم نمی خورند. در واقع یک آرایشگر ماهر با استفاده از سایه اقدام به متعادل سازی اجزای صورت می کند. در دوره آموزش گریم و میکاپ در مشهد  هنرجویان با اصول مبتدی و پیشرفته انواع میکاپ های صورت به ویژه میکاپ شب، میکاپ عروس، میکاپ فانتزی و غیره و تکنیک های تخصصی گریم آشنا می شوند. در حقیقت هنرجویان با انتخاب بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  و شرکت در این دوره ها می توانند با ترکیب دو هنر تخصصی میکاپ و گریم به آرایشگران ماهری تبدیل شوند. اکنون این سوال مطرح می شود که بهترین آموزشگاه میکاپ و گریم در مشهد کجاست و چه ویژگی هایی را دارد ؟

 

لیست بهترین آموزشگاههای میکاپ در مشهد

میکاپ جذاب و دلربا مستلزم مهارت های منحصر به فرد و یادگیری ترفند های خاص است. در واقع هر کسی می تواند با استفاده از لوازم آرایشی خود را بیاراید و به چهره اش رنگ و لعاب بدهد اما آیا می توان صرفا با استفاده از چند قلم وسایل آرایشی چهره ای جذاب و زیبا را بیافرید؟ بدون یادگیری اصول تخصصی میکاپ حرفه ای، آرایش چشم نواز معنایی نخواهد داشت. اینجا است که اهمیت انتخاب بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  مطرح می شود.

با شرکت در دوره های آموزشی بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در مشهد  به یک آرایشگر همه فن حریف تبدیل شوید که علاوه بر جذب مشتریان خاص و زیباپسند به درآمد خوبی دست یابید. اگر در انتخاب بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  مردد هستید، حتما مطلب بعدی را بخوانید و با ویژگی های بهترین مرکز آموزش میکاپ در مشهد  آشنا شوید.

 برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزشگاه میکاپ ر تماس بگیرید.

شماره تماس 09036051981  کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ  09036051981   👉

9 ویژگی بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد

 • بهترین مراکز آموزش گریم و میکاپ همواره سعی می کنند تا با داشتن ویژگی های منحصر به فرد شهرت و اعتبار بی نظیری را کسب کنند. چه ویژگی هایی می توانند بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  را از دیگر آموزشگاه ها متمایز نمایند؟ برخی از این ویژگی ها به شرح زیر می باشند.
 • ارائه مدارک معتبر: یکی از ویژگی هایی که در انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگری در مشهد  باید مدنظر قرار دهید این است آیا آن مرکز پس از اتمام دوره های آموزشی مدرک معتبری را ارائه می دهد یا خیر. یک لحظه فکر کنید که برای گذراندن دوره آموزش گریم و میکاپ در مشهد  کلی وقت و هزینه صرف نمایید و در پایان به شما بگویند که مدرکی در کار نیست، چه حالی به شما دست می دهد؟ از این رو در همان ابتدا این مورد را مدنظر قرار دهید. بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  برای حسن شهرت خود همیشه پس از اتمام دوره مدارک معتبر و قابل ترجمه ای را به هنرجویانش ارائه می دهد.
 • تدریس تمام حوزه های آرایشگری به صورت کاملا حرفه ای: در انتخاب بهترین آرایشگاه گریم و میکاپ در مشهد به سرفصل های آموزشی آن توجه نمایید. دوره های آموزشی یک مرکز معتبر تمام جنبه های آرایشگری را به صورت کاملا حرفه ای و جامع ارائه می دهند. در این دوره ها تمام اصول رنگ مو، آرایش صورت، گریم و میکاپ عروس و غیره کاملا به صورت حرفه ای پوشش داده می شوند.
 • ارائه سرفصل های آموزشی ترند و پرطرفدار: دوره آموزش گریم عروس در مشهد  به گونه ای برنامه ریزی می شود که بتواند تمام سرفصل های جدید و ترند دنیا را ارائه دهد. توجه نمایید که در این سرفصل ها تمام مهارت های جدید مطابق با آخرین تکنیک های جهانی پوشش داده می شوند تا مهارت های کسب شده در پایان دوره مطابق با تغییرات مد روز باشند.
 • اعتبار و شهرت آموزشگاه: در انتخاب بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  حتما به اعتبار و شهرت آن توجه نمایید. در صورتی که در یک آموزشگاه معتبر دوره آموزش گریم و میکاپ را بگذرانید، مدرک ارائه شده توسط آن آموزشگاه در نظر سایر آموزشگاه ها از اعتبار بالایی برخوردار خواهد بود. در نتیجه اعتبار مدرک شما نیز بالاتر می رود و این امر به حسن شهرت شما در حوزه آرایشگری کمک بزرگی می کند.
 • تخصص و تجربه مدرسین: یکی از ویژگی های برجستۀ بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  وجود مدرسین متخصص و ماهر در تمام حوزه های آرایشگری می باشد. حتما توجه نمایید که مدرسین مرکزی که برای گذراندن دوره آموزش گریم و میکاپ در مشهد  انتخاب می نمایید، تجربه و دانش کافی در حوزه های تخصصی میکاپ و گریم را داشته باشند. همچنین از توانایی انتقال مطالب به صورت تئوری و علمی برخوردار باشند. مدرسین یک مرکز معتبر همیشه دانش خود را به روز نگه می دارند و همیشه از تمام تغییرات مد روز آگاه هستند.
 • تدوین برنامه آموزشی دقیق و اصولی: وجود برنامه های آموزشی دقیق و اصولی از دیگر ویژگی های مهمی است که در انتخاب بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  باید به آن توجه نمایید. برنامه های یک مرکز معتبر به گونه ای تنظیم می شوند که بتوانند با نیازهای تمام هنرجویان هماهنگ باشند. همچنین تمام حوزه های آموزشی به صورت گام به گام و اصولی ارائه می شوند. این برنامه های آموزشی باید جامع و به روز باشند.
 • ترکیب دوره های آموزشی عملی و تئوری: بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  باید انواع دوره آموزش گریم و میکاپ خود را به صورت ترکیبی ارائه دهد. در واقع هنرجویان باید بتوانند مباحث آموزشی را هم به صورت تئوری و هم عملی آموزش ببینند. در واقع هنرجویان در کنار مباحث تئوری باید بتوانند مهارت های آموزش داده شده را به صورت کاملا حرفه ای و عملی بر روی مدل ها پیاده کنند. همچنین مهارت های کسب شده را تمرین نمایند.
 • استفاده از محصولات باکیفیت و به روز: بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  همیشه برای حسن شهرت و اعتبارش سراغ محصولات آرایشی بی نام و نشان نمی رود. چنین آموزشگاهی در تمام دوره های آموزشی برای بالا بردن کیفیت کلاس های آموزشی از بهترین محصولات آرایشی استفاده می نماید.
 • پشتیبانی پس از اتمام دوره: بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در مشهد  برای اطمینان از تسلط کامل هنرجویان به دوره های آموزشی پشتیبانی های حرفه ای را ارائه می دهد.

محیط بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد

در کنار این 9 ویژگی، در انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگری در مشهد  حتما به محیط و امکانات و تجهیزات آن نیز توجه نمایید. یک آموزشگاه میکاپ معتبر در مشهد برای جذب هنرجویان زیاد علاوه بر کیفیت مواد آموزشی و انتخاب مجرب ترین اساتید، به محیط برگزاری دوره ها نیز اهمیت قائل می شود.

 • اندازه استاندارد کلاس ها با محیط های دوستانه: در بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  فضای کلاس های آموزشی به اندازه ای است که هنرجویان بتوانند به راحتی در فضای کلاس به صورت عملی به تمرین بپردازند. در واقع فضای کلاس ها برای انتقال مفاهیم به صورت تئوری و عملی کاملا استاندارد می باشد.
 • ارائه تجهیزات و امکانات به‌روز برای کسب مهارت های لازم: بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در مشهد  در راستای ارتقاء کیفیت دوره ها از پیشرفته ترین و جدیدترین امکانات و تجهیزات استفاده می کند. این امکانات و تجهیزات در طول دوره در اختیار هنرجویان قرار داده می شوند تا علاوه بر یادگیری نحوه کار با آنها بتوانند بهترین و بروز ترین امکانات صنعت آرایشگری را خوب بشناسند.
 • رعایت تمام پروتکل های بهداشتی: از آنجایی که در محیط آرایشگاه با پوست و مو مشتریان و مدل ها سر و کار داریم، در بهترین مرکز میکاپ و گریم در مشهد  تمام نکات بهداشتی رعایت می شوند. در واقع تمام تجهیزات و امکانات پیش از استفاده استریل و ضد عفونی می گردند.

توجه به امنیت محیط: در بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  به امنیت هنرجویان و اساتید اهمیت زیادی داده می شود. محیط چنین آموزشگاهی برای حفظ جان و مال مراجعه کنندگان از امنیت فوق العاده ای برخوردار می باشد.

روال برگزاری دوره های آموزشی در بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد

تا اینجا با ویژگی‌های متعدد بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  آشنا شدید اما روال برگزاری دوره‌های آموزشی در این آموزشگاه به چه صورت است؟ در انتخاب بهترین مراکز آموزشی میکاپ و گریم در مشهد حتما سرفصل ها و شرایط آموزشی را نیز مدنظر قرار دهید. در انتخاب بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در مشهد  به آنلاین و حضوری بودن دوره های آموزشی توجه کنید.

قطعا آموزشگاهی که در کنار برگزاری حضوری دوره های آموزشی خود از آموزش های آنلاین در قالب ویدئوهای حرفه ای استفاده می کند، کیفیت بالاتری را دارد. 

نکاتی که در بررسی روال آموزشی بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  باید به آنها توجه نمایید به شرح زیر هستند:

 • بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در مشهد  در دوره های آموزشی خود مستقیما به پیاده سازی میکاپ یا گریم نمی پردازد.

 • چنین آموزشگاهی پیش از آموزش نحوه میکاپ و گریم، هنرجویان را با نحوه پاکسازی پوست، شناخت رنگ ها و انواع تیپ های پوستی، فرم های چهره، زاویه های صورت، انواع مدل های چشم و غیره آشنا می کند. در واقع در بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  هنرجویان با ریزه کاری ها و ترفندهای میکاپ و گریم آشنا می شوند.

 • یکی از مهم ترین نکاتی که در روال آموزشی بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در مشهد  گنجانده می شود آپدیت بودن دوره های آموزشی است. عصر جدید دوره تغییرات سریع در دنیای فشن می باشد. از این رو کلید موفقیت در این عرصه به‌روز بودن است. فرض کنید که شما به طور کاملا حرفه ای با میکاپ یک دهه پیش آشنا شدید اما این حرفه ای شدن چه سودی می تواند به حال تان داشته باشد؟ از این رو به آپدیت بودن روال آموزشی آموزشگاهی که انتخاب می نمایید دقت کنید تا از قافله عقب نمانید.

   

مورد بعدی که در روال آموزشی بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  باید به آن توجه نمایید سرتیترهای آن است. سرتیرهای بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در مشهد  چگونه باید باشد؟

سرفصل های بهترین آموزشگاه میکاپ

فیشیال شیراز

سرفصل های دوره آموزش گریم و میکاپ در مشهد  در آموزشگاه های مختلف متفاوت می باشند. با این حال توجه داشته باشید که در انتخاب بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  این چهار سرتیتر حتما پوشش داده شوند. این چهار سرتیتر مراحل اصلی در دوره های آموزش گریم و میکاپ هستند.

سرفصلهای آموزشی دوره گریم و میکاپ

-مفهوم انواع گریم و قوانین مربوطه
-شناخت الگوی ونوس
-شناخت رنگهای موثر در گریم
-برجسته سازی گونه
-گریم لاغرسازی جهت صورتهای پر
-آموزش صحیح رژگونه زدن
-آموزش خط چشم
-آموزش قوانین ابرو
-گریم پیشانی
-گریم چانه و فک
-شناخت مفهومی نقاط نوری و گریم معکوس
-قانون پنجره
– گریم غبغب
-شناخت چشم نرمال
– شناخت عیوب چشم
– برطرف کردن عیوب چشم
– گریم چشم ریز-درشت-برجسته-گود-افتاده و گریان
-آموزش صحیح فید کردن
-گریم انواع بینی
-شناخت انواع پوست ها
-پاکسازی پوست و آماده سازی آن
-انتخاب بهترین فون و تکنیک آن
-آموزش انواع کانسیلر و معرفی آنها
-معرفی زیر سازها و تکنیک آنها
-تکنیک سایه ها
-کاربرد گلیتر و شاین
-آموزش کانتور خشک و چرب
– آموزش سایه های مادر
سایه گوشه تیره عربی ، سایه اروپایی، سایه نیمه اسموکی، شنل، سایه برزیلی، خطی، تمام اسموکی، عروسک باربی ،
تکنیک سایه مخملی و ….
-آموزش رژ لب و گریم لب و برجسته سازی آن
-معرفی تمامی محصولات میکاپ صفر تا صد برندها
-آشنایی با قلمو ها
-طریقه چسباندن مژه (تکی- یکسره )
 – تکنیک کانتورینگ
-تکنیک گلامور
-تکنیک رامبراند
-تکنیک فیکس کردن میکاپ
(آموزش تکنیک های نو میکاپ وگریم محو)
این مباحث در دوره آموزش گریم و میکاپ در مشهد  به صورت کاملا حرفه ای آموزش داده می شوند. در واقع بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  در سرفصل هایش از هیچ یک از سبک های میکاپ چشم پوشی نمی کند. به عبارت دیگر همه چیز را تمام و کمال پوشش می دهد.

آموزش فیشیال شیراز 02

در کنار چهار سرتیتر اصلی که در بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  ارائه می شوند، سرفصل های زیر با کیفیت بسیار بالا و به صورت کاملا تخصصی آموزش داده خواهند شد. این سرفصل ها عبارتند از:

 • شناخت انواع تیپ های پوستی
 • شناخت انواع مدل های چشم و استخوان بندی های مختلف در انواع صورت ها و انتخاب بهترین نوع میکاپ و گریم متناسب با نوع و فرم صورت
 • نحوه کانتورینگ
 • شناخت نحوه صحیح هایلایت، استروبینگ و سلفونی
 • نحوه شیشه ای کردن پوست با شیوه های کاملا حرفه ای
 • ضد آب نمودن پوست صورت و مخملی کردن آن با استفاده از اصول فیکس که بیشتر مختص مناطق گرم می باشد.
 • نحوه اصولی رفع مشکلات پوستی مانند سیاهی دور چشم ها، کک و مک های پوست، جای جوش و منافذ پوست.
 • شناخت انواع مژه ها و نحوه آرایش آنها متناسب با مدل های مختلف چشم ها
 • نحوه هاشور زدن ابرو
 • نحوه اصولی زیرسازی پوست برای افزایش کیفیت انواع کرم پودر و سایر لوازم آرایشی
 • نحوه زیرسازی حرفه ای چشم ها برای زیباتر دیده شدن سایه ها و ماندگاری آنها
 • نحوه پیاده سازی انواع سایه ها
 • نحوه ضد آب کردن انواع رژ لب
 • معرفی انواع زیرساز ها به صورت کاملا تخصصی
 • معرفی انواع تجهیزات و ابزار های لازم برای شروع میکاپ و گریم
 • معرفی انواع متریال به‌روز و انواع تکنیک های ترند گریم و میکاپ
 • آموزش انواع خط چشم ها به صورت عملی بر روی انواع مدل های چشم و انتخاب بهترین مدل خط چشم متناسب با نوع چشم.
 • نحوه حالت دادن به انواع مدل های چشم با کاشت انواع مژه
 • آموزش نحوه طراحی ابرو ها و نحوه قرینه سازی آنها
 • آموزش نحوه واریاسیون کردن چهره
 • آموزش گریم های خاص برای مراسم های متعدد
 • آموزش گریم و میکاپ کامل عروس

نکات مهم دیگر در انتخاب بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد

فیشیال شیراز

پس از بررسی ویژگی های یک آموزشگاه میکاپ معتبر و خوب در مشهد و آشنایی با سرفصل های آن بهتر است نگاهی هم به نکات مهم زیر بیندازید:

 تجربیات مشتریان و نظرات آنها در رابطه با آموزشگاه مورد نظرتان را بررسی نمایید.  

محتواهای آموزشی بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در مشهد  را بررسی کنید تا مطمئن شوید که دوره های ارائه شده در این آموزشگاه متناسب با اهداف و نیاز های شما هستند.

با افرادی که در این صنعت فعالیت می کنند مشورت کنید. با دریافت مشاوره های حرفه ای از افراد متخصص بهتر می توانید در انتخاب بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  تصمیم بگیرید.

پس از بررسی همه نکات و ویژگی های طلایی ارائه شده در این مقاله و انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگری در مشهد این سوال پیش می آید که یک آرایشگر حرفه ای باید به چه مواردی تسلط کافی داشته باشد؟

یک آرایشگر حرفه ای باید به چه مواردی تسلط کافی داشته باشد ؟

آموزش پاکسازی پوست کوهسنگی

یک آرایشگر خوب و حرفه ای باید تمام دوره های آموزشی را در بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  پشت سر بگذارد. با پشت سر گذاشتن این دوره ها می تواند به مهارت های زیر تسلط پیدا کند:

 • کسب مهارت های لازم در حوزه آرایش و بهداشت پوست و رفع تمام نیاز های مشتریان. همچنین ارائه بهترین خدمات متناسب با نیاز های فردی هر کدام از مشتریان.
 • یک آرایشگر حرفه ای با گذراندن دوره آموزش گریم و میکاپ در مشهد  در انواع زیرسازی و مرطوب سازی پوست مهارت کافی خواهد داشت. چنین آرایشگری متناسب با نوع پوست مشتری نیازهای پوست او را با بهترین مواد و ابزار ها برآورده می کند.
 • پس از گذراندن دوره های آموزشی در بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد ، یک آرایشگر حرفه ای می تواند با کمک کانسیلر ها و انواع کرم ها به رفع عیوب نقاط مختلف پوست بپردازد.
 • مهارت یک آرایشگر حرفه ای در نحوه میکاپ بینی بیشتر به چشم می خورد. یک آرایشگر حرفه ای باید بتواند با ترفند های آرایشی و ریزه کاری های تخصصی نمای بینی مشتری را به طرز بسیار ماهرانه ای زیباتر کند.

در نهایت باید بگوییم که برای تبدیل شدن به یک آرایشگر کاملا حرفه ای بهتر است که در انتخاب بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد وسواس زیادی را به خرج بدهید تا با انتخاب درست به یک حرفه ای تمام عیار در صنعت میکاپ و گریم تبدیل شوید.

هزینه شرکت در دوره های آموزش گریم و میکاپ در مشهد

آموزش فیشیال مشهد2024

هزینه شرکت در دوره آموزش گریم و میکاپ در مشهد  با توجه به عوامل متعدد متغیر می باشد. برای مثال کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی هزینه های متفاوتی دارند. همچنین کیفیت دوره های آموزشی، تجهیزات به کار رفته در کلاس ها، میزان تخصص و مهارت مربیان، منطقه جغرافیایی آموزشگاه و غیره در هزینه این دوره ها تاثیر گذار هستند. بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  برای راحتی حال هنرجویان شرایط اقساطی پرداخت شهریه را فراهم کرده است.

چرا آموزشگاه آکادمی ایران فیشیال را برای آموزش انتخاب کنیم؟

آموزش پاکسازی پوست فرهنگ شهر

حتما این سوال را می پرسید که چرا آکادمی ایران فیشیال را به عنوان بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  انتخاب کنیم؟ دلایل مهم برای انتخاب آکادمی ایران فیشیال عبارتند از:

 • تجربه و تخصص در آکادمی ایران فیشیال اولین حرف را در زمینه زیبایی و میکاپ می زنند. آکادمی ایران فیشیال به عنوان بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  برای ارائه خدمات ویژه و منحصر به فرد از تخصص و تجربه اساتید حرفه ای بهره مند می شود. تخصص این اساتید متناسب با دانش روز دنیا هر روز آپدیت می گردد.
 • یکی دیگر از علل انتخاب آکادمی ایران فیشیال به عنوان یکی از معتبرترین مرکز میکاپ و گریم در مشهد وجود برنامه های متنوع از جمله دوره آموزش گریم عروس در مشهد ، میکاپ حرفه ای و غیره می باشد. این تنوع بهترین فرصت را در اختیار علاقه مندان این حوزه قرار می دهد تا متناسب با اهداف و نیاز هایشان دوره های مناسبی را انتخاب نمایند.
 • آکادمی ایران فیشیال برای ارتقاء تجربه واقعی آرایشگری، تجهیزات و مواد با کیفیت را در اختیار هنرجویانش قرار می دهد.
 • محیط آموزشی این مرکز کاملا دوستانه و ایمن می باشد. هنرجویان می توانند در یک محیط دوستانه و با امنیت فوق العاده تمام دوره های آموزشی را با کیفیت بسیار بالا سپری کنند.
 • اعطای مدارک بین المللی و فنی و حرفه ای توسط آکادمی ایران فیشیال آن را به بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در مشهد  تبدیل کرده است. با دریافت این مدارک می توانید با اطمینان خاطر وارد بازار کاری شوید و درآمد خود را افزایش دهید.

ایران فیشیال| بهترین آموزشگاه میکاپ

بهترین مرکز فیشیال غرب تهران

با افتخار باید بگوییم که آکادمی ایران فیشیال یکی از بهترین آموزشگاه های آموزش گریم و میکاپ در مشهد می باشد که به دلیل محبوبیت بالا شعبه های خود را در مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز نیز تاسیس نموده است. آکادمی ایران فیشیال یکی از پرطرفدار ترین و تخصصی ترین و در عین حال بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  می باشد. این مرکز با برگزاری دوره آموزش گریم عروس در مشهد  و تدوین مواد آموزشی با کیفیت برجسته‌ترین و حرفه‌ای‌ترین آرایشگران را تربیت می‌کند. در این مرکز هنرجویان می توانند مهارت های لازم و حرفه ای انواع میکاپ مجلسی، عروسی و غیره را با بالاترین کیفیت کسب نمایند.

آکادمی ایران فیشیال با برگزاری جامع ترین دوره آموزش میکاپ و گریم در مشهد  این فرصت را در اختیار هنرجویان پایتخت نشین قرار می دهد تا در صنعت آرایشگری و زیبایی به تسلط کامل و حرفه ای دست یابند. هنرجویان می توانند پس از سپری کردن این دوره ها مدرک معتبر فنی و حرفه ای را دریافت کنند. همچنین به عنوان یک حرفه ای وارد بازار کار شوند.

جمع بندی:

در این مقاله سعی شد تا تمام مراحل انتخاب بهترین آموزشگاه میکاپ در مشهد  را در اختیار پایتخت نشین ها قرار دهیم. در انتخاب بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در مشهد  ویژگی هایی مانند وجود سرفصل های جامع و اصولی، تجربه و تخصص مربیان، ارائه مدارک معتبر و قابل ترجمه و غیره اهمیت فوق العاده ای دارند. آموزشگاه آکادمی ایران فیشیال بهترین مرکزی می باشد که با رعایت نمودن تمام ویژگی های فوق بستری کاملا تخصصی و پیشرفته را برای هنرجویان فراهم کرده است تا با گذراندن تمام دوره های آموزشی تکمیلی به دنیای پویای آرایشگری قدم بگذارند و مهارت و توانایی های خود را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارند و از کسب درآمد بالا لذت ببرند.

🔺دوره های گریم و میکاپ چند روز هست؟؟

🔺دوره های گریم و میکاپ چند روز هست؟؟
پاسخ : دوره چهار روز فول تایم از ۹/۳۰ صبح تا ۴/۳۰ عصر هست حدود ۳۰ ساعت. به همراه ارائه مدرک بین المللی معتبر ، پشتیبانی نامحدود ، پذیرایی، یک دست روپوش و کلاه هدیه ویژه مجموعه و شامل صفر تا صد تمام تکنیک های گریم و میکاپ ، در واقع دوره جامع هست که روز آخر هنرجو های عزیز برای امتحان یک عروس کامل باید تحویل بدن.
و بعد از اتمام دوره می‌توانند بعنوان یک میکاپ آرتیست حرفه ای وارد بازار کار بشن.
مدرس از تهران جهت این چند روز آموزش میاد .. و در طول دوره هم هنرجو های عزیز جهت تکرار و تمرینشون نیاز نیست حتی یک قلمو بخرند ، تمام لوازم رو مجموعه در اختیارشان می‌گذارد و هر آیتم که آموزش داده میشه زیر نظر مدرس تکرار و تمرین خواهند داشت.
جهت پیش ثبت نام هم یک تومن واریز بیعانه دارند به همراه ارسال مدارک کامل، الباقی شهریه را تا روز اول کلاس قبل از شروع کلاس فرصت تسویه دارند ..
مدارک شامل :
-عکس
-تصویر واضح از کارت ملی
_اسپل صحیح اسم و فامیل به انگلیسی
_فیش واریز بیعانه
_اسم شهری که برای اون ثبت نام کردند
_سایز روپوش

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس
Scroll to Top
اسکرول به بالا