انواع روغن های حامل مورد استفاده برای ماساژ

انواع روغن های حامل مورد استفاده برای ماساژ

انواع روغن های حامل مورد استفاده برای ماساژ را می خواهیم برایتان معرفی کنیم . روغن های ضروری می توانند برای پوست بسیار خشن باشند. روغن های حامل با روغن های ضروری مخلوط می شوند تا خطر یک واکنش نامطلوب را کاهش دهند. خوشبختانه، طیف گسترده‌ای از روغن‌های حامل برای انتخاب وجود دارد تا بتوانید نوع پوست و ترجیحات عطر مشتری خود را برآورده کنید. اگر به دنبال ایجاد یک تجربه ماساژ عالی متناسب با مشتریان خود هستید، بیایید نگاهی دقیق‌تر به انواع مختلف روغن‌های حامل مورد استفاده در ماساژ بیندازیم.

انواع روغن های حامل مورد استفاده برای ماساژ

روغن جوجوبا
روغن جوجوبا که با فشار سرد دانه های جوجوبا ساخته می شود، از نظر فنی یک موم است زیرا عمدتاً از استرهای موم تشکیل شده است، اما شما نمی توانید از آن به عنوان موم به معنای سنتی استفاده کنید. با این حال، روغن جوجوبا به دلیل ترکیب منحصر به فرد خود، شباهت زیادی به سبومی دارد که غدد چربی ما به طور طبیعی تولید می کنند، و آن را به روغن حامل خوبی برای پوست های حساس یا پوست های مستعد جوش تبدیل می کند. می توان از آن برای بدن یا صورت استفاده کرد و اسیدهای چرب ضروری پوست را تامین کرد.
روغن نارگیل
مانند روغن جوجوبا، روغن نارگیل نیز از نظر ترکیب شباهت زیادی به سبوم دارد. همچنین به طور طبیعی یک آنتی اکسیدان است. با این حال، در حالت طبیعی خود، بوی نارگیل خود را حفظ می کند، بنابراین ممکن است بهترین گزینه برای کسانی که بینی حساسی دارند، نباشد. روغن نارگیل تصفیه شده و تکه تکه شده هر دو فاقد رایحه نارگیل هستند، اما روغن نارگیل تصفیه شده سفید شده است و نباید به عنوان روغن حامل ماساژ استفاده شود – تقسیم بندی شده ترجیح داده می شود.
روغن بادام شیرین
روغن بادام شیرین به دلیل داشتن عطر و طعم آجیلی و بافت سبکی که دارد یکی از محبوب ترین روغن هایی است که در مراقبت از پوست استفاده می شود. هنگام استفاده از این روغن برای رقیق کردن یک اسانس، بهتر است خیلی سنگین نباشید، زیرا رایحه طبیعی آن می تواند بر رایحه اسانس غلبه کند. در حالی که این ممکن است در طول ماساژ اهمیت چندانی نداشته باشد، ممکن است نخواهید از آن در درمان آروماتراپی استفاده کنید.
روغن هسته زردآلو
روغن هسته زردآلو حاوی بسیاری از ویتامین‌ها و اسیدهای چرب ضروری است که روغن بادام شیرین دارد و آن را به یک جایگزین عالی برای کسانی که به آجیل حساسیت دارند تبدیل می‌کند. با توجه به اینکه چقدر راحت جذب پوست می شود، می توان از آن در هر جای بدن از جمله صورت استفاده کرد. محتوای بالای اسید اولئیک و لینولئیک آن را به یک روغن حامل عالی برای پوست های خشک یا بالغ تبدیل می کند.
روغن دانه انگور
روغن هسته انگور سرشار از اسید لینولئیک، محصول جانبی فرآیند شراب سازی است و با خرد کردن دانه ها استخراج می شود. بافت غیر چرب آن، آن را به گزینه عالی دیگری برای ماساژهای عمومی بدن، حتی برای افرادی که پوست حساسی دارند، تبدیل می کند. بافت نازک و طبیعت ملایم آن باعث می شود روغن حامل خوبی برای فرمول هایی باشد که نیاز به درمان شدیدتر و پر از مواد مغذی اسانس دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا