5 ترفند زیبایی که فوراً شما را جوان می کند

5 ترفند زیبایی که فوراً شما را جوان می کند

هر یک از ما آرزوی حفظ جوانی و زیبایی خود را برای مدت طولانی تری داریم. با استفاده از برخی ترفندهای زیبایی می توانید به راحتی علائم پیری را از بین ببرید و چهره خود را بسیار جوان تر کنید. با ما همراه باشید تا 5 ترفند زیبایی که فوراً شما را جوان می کندرا برایتان بگوییم.

5 ترفند زیبایی که فوراً شما را جوان می کند

محصولات مراقبت از پوست با رتینول را انتخاب کنید
این رتینول است که عاملی است که تولید کلاژن را فعال می کند. به لطف این، چین و چروک ها صاف می شوند، پوست ترمیم می شود، صاف می شود، هیچ آکنه ای روی آن وجود نخواهد داشت. بنابراین از یک کرم سبک برای آبرسانی روزانه با رتینول و ویتامین A استفاده کنید.
از کانسیلر غافل نشوید
یک اصلاح کننده به درستی انتخاب شده به راحتی چین و چروک های شما را پنهان می کند و رنگ پوست را یکدست می کند. اما باید به خاطر داشته باشید که یک کانسیلر بد چین و چروک را مسدود می کند، که فقط بر سن شما تأکید می کند. کارشناسان توصیه می کنند یک محصول خشک انتخاب کنید که با آن می توانید عیوب پوست را پنهان کنید.
ضد آفتاب بزنید
حتی در فصل زمستان نیز استفاده از کرم ضد آفتاب با SPF 30 ضروری است. واقعیت این است که اشعه های خورشید بر پوست ما تأثیر منفی می گذارد و منجر به رنگدانه و پیری زودرس می شود. آنتی اکسیدان های موجود در این محصول از پوست محافظت کرده و به شما در حفظ زیبایی آن کمک می کند.
از رژ لب روشن استفاده کنید
رژ لب های تیره زیبا هستند، اما سن را افزایش می دهند. برای جوان‌تر به نظر رسیدن، بهتر است سایه‌های صورتی، قرمز ظریف و برهنه را برای آرایش انتخاب کنید. حتما باید آرایش اولیه ای داشته باشد، زیرا بدون آن رژ لب روی لب ها چهره را پیرتر نشان می دهد.
چشمان خود را برجسته کنید
باید یک خط چشم در کیف آرایشی خود داشته باشید که با آن بتوانید به راحتی روی چشم ها تاکید کنید، آنها را برجسته کنید و ظاهر خسته را پنهان کنید. فلش را کمی لکه دار کنید که آرایش شما طبیعی به نظر برسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس
Scroll to Top
اسکرول به بالا