پشتیبانی نامحدود
بهترین مجموعه آموزشی کشور
مدارک بین المللی و قابل استعلام
قبلی
بعدی

 برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش ماساژ کاشان تماس بگیرید:

09370033720 | 09911431867👉 واتساپ        09370033720 👉

معرفی بهترین آموزشگاه ماساژ در کاشان

آموزش جامع ماساژ فنی و حرفه ای در کاشان❤️

در ادامه این محتوا ما به‌ طور کامل و جامع برای شما در رابطه با بهترین آموزشگاه ماساژ در کاشان صحبت کرده‌ایم.

ماساژ یکی از بهترین روش‌های موجود برای برطرف کردن استرس‌ها و اضطراب‌های روزانه و همچنین بهبود شرایط سلامتی بدن می‌باشد. همان‌ طور که همه شما می‌دانید، در دنیای امروز زندگی همه ما پر از استرس‌ها، فشارهای عصبی، فعالیت فیزیکی زیاد و… می‌باشد. با وجود تمامی این فاکتورها در زندگی انسان‌ها، می‌توان به جرات گفت که بهترین راه ‌حل برای فرار کردن از این شرایط استفاده از خدمات ماساژ می‌باشد. با توجه به پرطرف‌دار بودن خدمات ماساژ، شاید شما علاقه‌مند شده باشید تا با شرکت در دوره‌های بهترین آموزشگاه ماساژ در کاشان ، این هنر و تخصص را یاد بگیرید تا بتوانید با پیاده‌ سازی آن برای خود درآمد زیادی کسب کنید.

معمولاً خدمات دهندگان زیادی در زمینه برگزاری بهترین دوره آموزش ماساژ در کاشان فعالیت می‌کنند. این شما هستید که باید سعی کنید که از میان این گزینه‌ها تخصصی‌ترین و بهترین آن‌ها انتخاب کنید تا بتوانید با یادگیری این هنر، برای خود درآمد زیادی داشته باشید. ما در ادامه این مقاله قصد داریم که برای شما به‌ صورت گسترده‌تر در رابطه با این خدمات صحبت کنیم. اگر به‌ دنبال کسب اطلاعات بیشتر در رابطه هستید، با ما تا انتهای محتوا همراه بمانید.

نظرات هنرجوهای عزیز درآموزش ماساژ کاشان

 برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش ماساژ کاشان تماس بگیرید:

09370033720 | 09911431867👉 واتساپ        09370033720 👉

ماساژ چیست؟ قبل ‌از صحبت در رابطه با انواع ماساژ، فواید این اقدام و شرکت در دوره‌های آموزشی بهترین آموزشگاه ماساژ در کاشان، اجازه دهید برای شما بگوییم که اصلاً ماساژ چیست و چه ویژگی‌هایی دارد. به‌ طور کلی ماساژ مجموعه‌ای از حرکات گوناگونی می‌باشد که به‌ صورت فیزیکی روی بدن افراد پیاده می‌شوند. طی ماساژ، با استفاده از تکنیک‌های گوناگون، عضلات، تاندون‌ها، بافت نرم و حتی استخوان‌های بدن توسط ماساژور تحت تأثیر قرار می‌گیرند و همین موضوع می‌تواند علاوه ‌بر داشتن خاصیت ریلکسیشن به افراد کمک کند تا بدن سالم تری داشته باشند. با استفاده از ماساژ می‌توان دردهای فیزیکی را تا حد بسیار زیادی کاهش داد و به ‌لحاظ روانی نیز استرس و اضطراب را کنترل کرد.

به‌ طور کلی، ماساژ پیشینه بسیار دور و درازی دارد و از گذشته‌های دور تاکنون به قوت خود باقی مانده ‌است. در دنیای امروز روش‌های گوناگون و متفاوتی روی کار آمده‌اند که می‌توانند روند ماساژ را بهبود ببخشند و متناسب با شرایط افراد تکنیک‌هایی را پیاده ‌سازی کنند. همین فاکتور و عامل باعث شده تا ماساژ به ‌عنوان یکی از پرطرف‌دارترین خدمات در دنیای امروز شناخته  شود.

دانستن این نکته خالی از لطف نیست که طی روند ماساژ، هورمون‌های استرس ‌زا در بدن تا حد بسیار زیادی کاهش می‌کنند کاهش پیدا می‌کنند و در مقابل سطح هورمون‌های شادی ‌آفرین و آرامش ‌بخش مثل دوپامین بالا می‌رود. همین هورمون‌ها می‌توانند تا حد بسیار زیادی شرایط جسمی و ذهنی شما را بهبود ببخشند. 

بررسی انواع متفاوت خدمات ماساژ 

شناخت انواع گوناگون و متفاوت ماساژ می‌تواند به شما کمک کند تا راحت‌تر از خدمات آموزشی بهترین آموزشگاه ماساژ در کاشان بهره ببرید. با شناخت انواع روش‌های ماساژ و همچنین تأثیرات آن‌ها، امکان این را خواهید داشت که دوره‌ی آموزشی را انتخاب کنید که می‌تواند برای شما مفید و مثمر ثمر باشد. بیایید با هم انواع متفاوتی ماساژ را در ادامه بررسی کنیم. 

ماساژ سوئدی

یکی از پرطرف‌دارترین روش‌های ماساژ در دنیای امروز، ماساژ سوئدی می‌باشد. به ‌طور کلی می‌توان گفت که این سبک ماساژ بیشتر برای برطرف کردن استرس و اضطراب های روزانه و ایجاد آرامش در بدن است. همچنین، ماساژ سوئدی می‌تواند برای آرام شدن دردهای عضلانی نیز گزینه مناسبی باشد. این ماساژ آن‌قدر کاربردی و مناسب است که به ورزشکاران قبل‌ از انجام مسابقات مهم پیشنهاد می‌شود تا از این روش آرام‌بخشی بهره ببرند. علاوه ‌بر این موضوع، طبق تحقیقات انجام ‌شده، استفاده مداوم از خدمات این ماساژ می‌تواند در درمان بیماری‌هایی مثل سرطان، مشکلات معده، دردهای عضلانی، بیماری‌های قلبی و… کمک ‌کننده باشد.

ماساژ ریلکس کننده

ماساژ ریلکس کننده همان‌ طور که از نام آن پیداست، ماساژی است که طی آن با استفاده از حرکات آرام و ضربه‌های ملایم، روند ریلکسیشن ادامه پیدا می‌کند. برخی از افراد به این نکته اذعان می‌کنند که ماساژ ریلکسیشن یک نوع ملایم از ماساژ سوئدی می‌باشد زیرا ترکیب حرکات آن تا حد بسیار زیادی شبیه به حرکات ماساژ سوئدی است. اما خب می‌توان گفت تنها تفاوت این ماساژ با نوع سوئدی آن، میزان ملایمت حرکات ماساژ می‌باشد. به‌ طور کلی با استفاده از خدمات ماساژ، افراد امکان این را دارند تا دردهای عضلانی خودشان را تا حد بسیار زیادی کاهش دهند و روند اکسیژن رسانی در بدنشان را بهبود ببخشند. به این نکته توجه داشته باشید که این ماساژ می‌تواند برای آن دسته از افرادی که بدن نسبتاً حساسی دارند و ستون فقرات آن‌ها دچار آسیب شده، گزینه بسیار مناسبی باشد زیرا از ملایمت بیشتری برخوردار است. 

 

ماساژ تایلندی 

از دیگر شاخه‌های ماساژ که شما میتوانید آن را در بهترین آموزشگاه ماساژ در کاشان بیاموزید ماساژ تایلندی می‌باشد. به‌ طور کلی ماساژ تایلندی  ترکیبی از یوگا، طب فشاری و همچنین حرکات نسبتاً مستحکم می‌باشد. می‌توان گفت که این ماساژ از سایر ماساژ‌ها دردناک‌تر است زیرا از فشار و زور بیشتری در آن بهره گرفته می‌شود. با استفاده از این ماساژ بدن  منعطف‌تر خواهد شد و همچنین سردردها و اسپاسم‌های عضلانی نیز بهبود پیدا خواهند کرد. اما اگر بدن افراد زیاد منعطف نیست و دامنه حرکت آن ها کم‌تر شده، می‌توانید با استفاده از خدمات ماساژ تایلندی مشکل موجود در بدن را به ‌طور کامل برطرف سازید.

 

ماساژ ورزشی 

 ماساژ ورزشی همان ‌طور که از نام آن پیداست ماساژی است که برای ورزشکاران با ورزش‌های سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماساژ می‌تواند برای تحریک و برخی بافت‌ها و مفاصل و بهبود شرایط عضله‌ها مورد استفاده قرار بگیرد. افراد معمولی نیز می‌توانند کاندید مناسبی برای استفاده از خدمات این ماساژ باشند اما خب به‌ هر حال ماساژ ورزشی برای ورزشکاران گزینه عاقلانه‌تری است. در صورت آسیب دیدگی‌های گوناگون طی ورزش نیز، این ماساژ می‌تواند برای ورزشکاران مناسب باشد.

فواید خدمات ماساژ 

بعد از معرفی انواع متفاوت روش‌های ماساژ، برای ‌اینکه شما امکان این را داشته باشید تا تصمیم خود برای شرکت در بهترین آموزشگاه ماساژ در کاشان را نهایی کنید، بهتر است که راجع ‌به فواید ماساژ نیز صحبتی داشته باشیم. شناخت فواید ماساژ و کسب اطلاعات در رابطه با این فواید، می‌تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید که بازار کار این رشته خدماتی چگونه می‌باشد و شما تا چه حد می‌توانید از این طریق درآمد خود را افزایش دهید. بیایید با هم در ادامه فواید ماساژ را به‌ طور کامل بررسی کنیم:

دوره ماساژ کرج 3

از مهم‌ترین فواید ماساژ ما می‌توانیم به بهبود سیستم عصبی بدن اشاره کنیم. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید تنش‌های بدنی و ذهنی خودتان را تا حد بسیار زیادی بهبود ببخشید و با مشکلاتی مانند بی‌خوابی، سردرد، اضطراب مداوم و… به مبارزه برخیزید. به‌ طور کلی ماساژ می‌تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کند. 

با استفاده از خدمات بهترین آموزشگاه ماساژ در تهران و شرکت در این دوره‌ها، شما می‌توانید به بهبود گردش خون مراجعین خود نیز کمک شایانی بکنید. با استفاده از ماساژ، مقدار خون وارده به قلب بیشتر می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود تا با پمپاژ قدرت‌مندتر، جریان خون شما افزایش زیادی داشته باشد. پس اگر دچار بیماری‌های قلبی هستید، ماساژ می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. افزایش جریان خون میتواند برای بهبود شرایط پوستی شما نیز مفید و مثمر ثمر باشد.

 

استفاده از خدمات ماساژ، باعث درمان بی‌خوابی میشود. بی‌خوابی یکی از مشکلات شایعی است که ممکن است برای بسیاری از انسان‌ها به وجود بیاید. با توجه به استرس‌های دنیای امروز، بی‌خوابی گریبان‌گیر بسیاری از ماست. برای درمان بی‌خوابی افراد می‌توانن از خدمات ماساژ بهره ببرند. با ماساژ می‌توان رونده ترشح هورمون شادی، آرامش، تمرکز و… را بیشتر کرد و به ‌طور کلی باعث تنظیم خواب شد.

 

آکادمی ایران فیشال به عنوان یک آکادمی پیشرو در حوزه آموزش زیبایی، رعایت استانداردهای بالای کیفی و کمی و همچنین ارائه راهکارهای نوین آموزشی را مبنای پیشرفت خود قرار داده است و با انجام این مهم ، افزایش محورهای مهم آموزشی مانند استفاده از اساتید طراز اول تهران ، کیفیت اجرا، تکریم هنرجویان، کیفیت فضای تدریس و اجرا و…را در اهداف متعالی خود قرار داده است.


کیفیت بالای دوره های آموزشی ایران فیشال در تهران موجب شد که دوره های آموزشی به سرعت مورد استقبال هنرجویان عزیز از تمام ایران و حتی خارج از ایران قرار بگیرد. هنرجویانی از انگلستان، سوئد، عمان، عراق، امارات متحده عربی و افغانستان مرکز ایران فیشال را برای انجام دوره های خود انتخاب نموده اند. ازدحام درخواست ها از شهرستان های مختلف، در نهایت موجب شد که دوره های آموزشی علاوه بر تهران به شهرهای دیگری مانند اصفهان، مشهد، شیراز، کرمانشاه، بندرعباس ، همدان ، رشت، اردبیل و ساری منتقل شود تا هنرجویان و کاراموزان عزیز در سراسر کشور بتوانند از دوره های با کیفیت ایران فیشال بهره مند شوند. یکی از مهمترین شعبه های آکادمی ایران فیشال در کاشان می باشد که میزبان همه هنرجویان عزیز از شهر کاشان و شهرستانهای اطراف این شهر مهم و استراتژیک کشور می باشد.

در این مقاله برای شما در رابطه با خدمات بهترین آموزشگاه ماساژ در کاشان صحبت کردیم و برای شما گفتیم که چگونه می‌توانید در ایران فیشیال تخصصی‌ترین و بهترین انواع تکنیک‌های ماساژ را یاد بگیرید تا بتوانید در آینده به یک ماساژور متخصص تبدیل شوید. به‌ طور کلی می‌توان گفت که یکی از پرطرف‌دارترین خدمات ریلکسیشن در دنیای امروز، ماساژ می‌باشد و شما می‌توانید با کسب تخصص در این زمینه، راحت‌تر به درآمد مدنظرتان برسید. تنها موردی که بهتر است به آن توجه داشته باشید، این است که حتما از بهترین خدمات آموزشی در این زمینه بهره ببرید. ایران فیشیال میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

 برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش ماساژ کاشان تماس بگیرید:

09370033720 | 09911431867👉 واتساپ        09370033720 👉

تاریخ و ساعت حضور دردوره های آموزش ماساژ کاشان

 دوره جامع ماساژ کاشان بر اساس نوع پکیج انتخابی در 2 تا 6 روزبرگزار می شود 

کلاسهای دوره جامع ماساژ کاشان از ساعت 9.30 صبح شروع و در ساعت 16.30 پایان می یابد.

مزایای شرکت در دوره کارورزی آموزش ماساژ در کاشان

یکی از دغدغه های هنرجویان آن است که آیا می توانند موارد خدماتی آموزش دیده شده در دوره جامع ماساژ کاشان  را بعد از اتمام دوره انجام دهند؟به طبع اینگونه حرفه ها نیاز به کسب تجربه به صورت عملی و با نظارت مستقیم یک فرد متخصص دارند.

از اینرو علاوه بر دوره های آموزشی آکادمی ایران فیشال یک دوره 8 ساعته به عنوان دوره کارورزی برای کسب تجربه بیشتر در محل آکادمی در اختیار شما عزیزان انجام می شود تا هنرجویانی که به هر دلیل اعتماد بنفس لازم را برای کار ندارند بتوانند در کنار دوستان دغدغه های خود را رفع نمایند. با شرکت در دوره کارورزی ماساژ پوست می توانید، با چالش های پیش روی این حرفه از نزدیک رو به رو شده و خود را محک بزنید.

قطعا هدف آکادمی ایران فیشال، افزایش تجربه ، مهارت و اعتماد بنفس هنرجویان ایران فیشال در سراسر کشور می باشد و در این مسیر از انجام هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

اگر بعد از خواندن این محتوا شما نیز علاقه‌مند شدید تا از خدمات بهترین آموزشگاه ماساژ در کاشان بهره ببرید، با ما همراه باشید. در ادامه قرار است برای شما به معرفی یکی از بهترین برگزارکنندگان دوره‌های آموزشی ماساژ صحبت کنیم و برای شما بگوییم که چگونه می‌توانید با شرکت در این دوره‌ها درآمدزایی خوبی برای خودتان داشته باشید. آکادمی ایران فیشیال یکی از تخصصی‌ترین و بهترین آکادمی‌های می‌باشد که به برگزاری دوره‌های آموزشی برای شما می‌پردازد. دوره آموزشی ماساژ ایران فیشیال می‌تواند به‌ عنوان بهترین دوره آموزش ماساژ در کاشان شناخته شود و به شما کمک کند تا به‌ صورت صددرصد تخصصی، هنر ماساژ دادن را یاد بگیرید و به یک ماساژور تبدیل شوید. 

سرفصل های دوره آموزشی  ماساژ رفلسکولوژی کاشان

 

سرفصل های دوره آموزشی  ماساژ رفلکسولوژی کاشان:

 1. آموزش تکنیک های عملی ماساژ رفلوکسولوژی تراپی
 2. آموزش چارت  رفلوکسولوژی کف پا و کف دست
 3. آموزش آناتومی و فیزیولوژی تخصصی
 4. فواید و ممنوعیت های ماساژ
 5. ارگونومی و بیومکانیک در ماساژ
 6. شناخت انواع روغن ها و خاصیت آن ها
 7. تاریخچه و شناخت انواع سبک های ماساژ
 8. پروتکل انجام صفر تا صد یک ماساژ حرفه ای
 9. آموزش کسب درآمد و جذب مشتری

سرفصل های دوره آموزشی  ماساژ دیپ تیشو در کاشان

سرفصل های دوره آموزشی  ماساژ دیپ تیشو کاشان:

 1. آموزش تکنیک های عملی ماساژ دیپ تیشو (رفع کوتاهی عضله،فاشیا ریلیز یا رفع چسبندگی فاشیا،رفع تریگرپوینت و…)
 2. آموزش آناتومی و فیزیولوژی
 3. پروتکل انجام صفر تا صد یک ماساژ کاملا حرفه ای
 4. آموزش انواع دراپینگ حرفه ای در ماساژ
 5. ارگونومی و بیومکانیک ماساژ بافت عمیق
 6. فوائد و ممنوعیت های ماساژ
 7. بازاریابی و جذب مشتری

سرفصل های دوره آموزشی  ماساژ تای یوگا در کاشان

سرفصل های دوره آموزشی  ماساژ تای یوگا کاشان:

 1. آناتومی و فیزیولوژی
 2. آموزش بیش از 100 تکنیک عملی تای ماساژ
 3. ممنوعیت های تای یوگا ماساژ
 4. انجام صفر تا صد یک پروتکل حرفه ای
 5.  ( کوتاهی عضلات )Shortness رفع
 6.  (سفتی عضلات )Stiffness رفع
 7. تاریخچه تای یوگا
 8. ارگونومی و اخلاق حرفه ای

سرفصل های دوره آموزشی فوت ماساژ  کاشان

سرفصل های دوره آموزشی فوت ماساژ کاشان:

 1. تخصصی صورت فوت ماساژ فوائد و ممنوعیت های ماساژ
 2. آشنایی و شناخت انواع روغن ها
 3. تاریخچه و شناخت انواع سبکهای ماساژ
 4. آرگونومی و بیومکانیک حرفه ای ماساژ
 5. انجام صفر تا صد یک پروتکل حرفه ای و تخصصی
 6. برقراری ارتباط موثر با مشتری و رعایت اخلاق حرفه ای و بازاریابی
 7. رعایت موارد بهداشت ایمنی و زیست محیطی در محل انجام ماساژ

سرفصل های دوره آموزشی  ماساژ سنگ داغ(هات استون) کاشان

سرفصل های دوره آموزشی  ماساژ سنگ داغ(هات استون) کاشان:

 1. هات استون بر اساس سبک های شرقی
 2. هات استون بر اساس سبک های غربی
 3. آموزش 30 تکنیک بیسیک
 4. فاشیا ریلیز با گرما درمانی
 5. رفع تریگرپوینت با گرما درمانی
 6. رفع اسپاسم عضلانی
 7. رفع کوتاهی عضلات
 8. شناخت ابزارهای ماساژ سنگ داغ
 9. ممنوعیت های ماساژ هات استون
 10. استفاده از هات استون تحت عنوان ماساژ لوکس

سرفصل های دوره آموزشی  ماساژ سوئدی(ریلکسی) و ماساژ صورت کاشان

سرفصل های دوره آموزشی  ماساژ سوئدی(ریلکسی) و ماساژ صورت کاشان:

 1.  آموزش تکنیک های عملی ماساژ کلاسیک روسی
 2. آموزش تکنیک های عملی ماساژ سوئدی
 3. آموزش آناتومی و فیزیولوژی
 4. آموزش ماساژ صورت
 5. فوائد و ممنوعیت های ماساژ
 6. ارگونومی و بیومکانیک ماساژ
 7. شناخت انواع روغن ها و خاصیت آن ها
 8. تاریخچه و شناخت انواع سبک های ماساژ
 9. پروتکل انجام صفر تا صد یک ماساژ حرفه ای،بازاریابی و جذب مشتری

نظر چند هنرجوی عزیز در آکادمی ایران فیشیال

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس
Scroll to Top
اسکرول به بالا