قبلی
بعدی

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش دستگاه لاغری شیراز تماس بگیرید.

شماره تماس 09911431867    09392478209

 👉کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ  09036051981   👉👉

آموزش لاغری در شیراز| آموزش دستگاه لاغری شیراز

دوره آموزش کار با دستگاه های لاغری در شیراز

  

آیا می‌دانید که دوره‌های آموزش کار با دستگاه های لاغری می‌توانند به شما به در ورود کسب‌وکاری پردرآمد کمک کنند؟ بله درست شنیده‌اید، دوره‌های آموزش کار با انواع دستگاه های لاغری که توسط مرکز بین المللی شاپ لیزر ارائه می‌شود، می‌تواند به شما در ورود به کسب و کاری پول‌سازی که مورد نیاز جامعه است، یاری برساند.

همان‌طور که می‌دانید چاقی و اضافه وزن از معضلاتی است که طیف وسیعی از افراد جامعه را به خود درگیر کرده است. افراد زیادی هم برای حل این مشکل به استفاده از روش‌های لاغری با دستگاه روی می‌آورند. این دستگاه‌ها که تقریباً جایگزین روش‌های جراحی لاغری و خارج سازی چربی شده‌اند، به دلیل عوارض کمتری که دارند، از شهرت و محبوبیت بسیار بالایی میان افراد دارای اضافه وزن برخوردار شده‌اند.

البته به دلیل اینکه این دستگاه‌ها اغلب به تازگی وارد ایران شده‌اند، در بسیاری از شهرها هنوز جا برای کسب و کارهای جدید در حوزه کاهش وزن وجود دارد. مهم‌ترین گام نیز در این حوزه مربوط به آموزش نیروی کار متخصص برای اپراتوری دستگاه های لاغری است. اگر می‌خواهید تا با این دوره به طور کامل آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم تا با ادامه این مطلب همراه باشید.

آموزش کار با دستگاه های لاغری در شیراز

آشنایی با شاپ لیزر.

 

مرکز شاپ لیزر یکی از برترین مراکز آموزشی کشور در حوزه پوست، زیبایی و سلامت به شمار می‌رود. در این آموزشگاه تمامی دوره‌های مربوط به مراقبت از پوست مانند بوتاکس و فیلر، لیزر پوست و مو، هایفو تراپی، لیزرکیوسوییچ، پاکسازی پوست، مزوتراپی و…  آموزش داده می‌شود. دوره‌های ماساژ و همچنین دوره‌های مربوط به کار با دستگاه های لاغری نیز به طور حرفه‌ای و بر مبنای آموزش‌های تئوری و عملی به هنر آموزان ارائه می‌شوند.

مرکز شاپ لیزر با توجه به استقبال کاراموزان عزیز در سراسر کشور علاوه بر تهران، شعبه های خود را در شهرهای بزرگ کشور یعنی در مشهد، تهران، تبریز، کرج، اصفهان و شیراز ناسیس نمود تا هنرآموزان در تمامی این شعبات زیر نظر اساتید بین‌المللی آموزش تخصصی و حرفه ای خود را داشته باشند. با توجه به اینکه اساتید از تهران برای همه شهرها استفاده می شوند تمامی مراکز از یک طرح درس مشترک برای آموزش های تئوری و عملی بهره می‌برند. در پایان نیز به هنرآموزان مدارک مربوط به گذراندن دوره آموزش کار با دستگاه های لاغری داده می‌شود و هنر آموزان پس از پایان دوره می‌تواند برای دریافت مدرک بین‌المللی نیز اقدام کنند.

آشنایی با انواع دستگاه های لاغری

به عنوان فردی که می‌خواهد تا آموزش کار با دستگاه های لاغری را فرا بگیرد، باید گفت که امروزه دستگاه‌های مختلفی برای لاغری وجود دارند. هر کدام از این دستگاه‌ها با مکانیزم خاصی اقدام به لاغری نموده و باعث دفع چربی‌های موضعی می‌شوند. در این بخش شما را با دستگاه‌هایی که در این دوره به طور کامل آموزش خواهید دید، آشنا می‌کنیم.

آموزش دستگاه هایفو لاغری شیراز.

یکی از روش‌های لاغری با دستگاه، استفاده از دستگاه هایفوتراپی است که با هدف لاغری و حذف لایه‌های چربی زیر پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش لاغری که به صورت غیر تهاجمی انجام می‌شود، از امواج فراصوتی که توسط دستگاه سونوگرافی ایجاد می‌شود، برای تحریک چربی‌های زیر پوست و کاهش آنها استفاده می‌شود.

این امواج به چند سانتی متری سطح زیرین پوست نفوذ کرده و باعث از بین رفتن چربی‌های آن ناحیه می‌شود. نتایج لاغری با هایفوتراپی معمولاً در عرض ۳ تا ۴ ماه قابل مشاهده بوده و خوشبختانه هیچگونه عوارضی برای این روش مشاهده نشده است.

آموزش لاغری با روش کرایولیپولیز شیراز.

یکی دیگر از ابزارهایی که در آموزش کار با دستگاه های لاغری به هنرجویان در مرکز آموزشی شاپ لیزر آموزش داده می‌شود، کار با دستگاه کرایولیپولیز است. کرایولیپولیز روشی است که برای لاغری موضعی توسط سازمان غذا و داروی آمریکا توصیه شده است. این روش کاملاً بی خطر بوده و معمولاً توسط متخصصین تغذیه در کلینیک‌های لاغری انجام می‌شود. در این روش برای از بین بردن سلول‌های چربی، آن‌ها را به دمای انجماد رسانده و با سلول‌های چربی آسیب می‌بیند.

این سلول‌های چربی کوچک شده و به‌مرورزمان توسط کبد و از طریق مسیر گوارشی از بدن دفع خواهد شد. باوجوداینکه مجوز تأسیس چنین کلینیک‌های لاغری به متخصصین تغذیه و پزشکان عمومی داده می‌شود، کار با این دستگاه‌ها توسط افراد دیگر آموزش‌های لازم را در مؤسساتی مانند شاپ لیزر گذرانده‌اند، انجام می‌شود.

لاغری موضعی با روش کرایولیپولیز.

آموزش لاغری با دستگاه‌های کویتیشن شیراز

یکی دیگر از روش‌های غیرتهاجمی برای از بین بردن چربی‌های زیر پوستی استفاده از دستگاه کویتیشن است. این دستگاه با استفاده از امواج فراصوت قدرت کششی پوست را افزایش داده و همچنین چربی‌های زائد زیر پوستی را از بین می‌برد. فرکانس‌های ارسال شده از طرف این دستگاه باعث تخریب دیواره سلول‌های چربی شده و این تخریب باعث خروج ذخایر چربی این سلول‌ها می‌شود.

امواج اولتراسوند استفاده شده در دستگاه کویتیشن دارای طول موج نسبتاً پایین بوده عوارضی برای سایر بافت‌های بدن ایجاد نمی‌کند. همچنین چربی‌های خارج شده از سلول‌های چربی از طریق گره‌های لنفاوی جذب شده و به کبد می‌رود. در آنجا در صورت لزوم برای بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد و یا اینکه از طریق سیستم گوارشی دفع می‌شود. به همین دلیل است که گفته می‌شود، اگر استفاده از این دستگاه‌ها با ورزش کردن و رژیم درمانی همراه باشد، اثربخشی آن چند برابر خواهد شد.

لاغری موضعی با دستگاه‌های کویتیشن.

 

آموزش لاغری با دستگاه لاغری .RF شیراز

روش دیگری که برای لاغری موضعی استفاده می‌شود، استفاده از امواج رادیو فرکانسی برای تغییر شکل لایه‌های زیرین پوست است. در این روش با فرستادن چین امواجی بر سطح زیرین پوست می‌توانیم چربی‌ها را از بین برده و حتی می‌توان از آن به عنوان درمانی برای سلولیت استفاده کرد‌. با استفاده از این دستگاه، بافت چربی زیر پوستی گرم شده و این گرما منجر به آزادسازی اسیدهای چرب می‌شود.

با آزادسازی اسیدهای چرب آن موضع دچار کاهش سایز شده و لاغری میسر می‌شود. این دستگاه و روشی که برای لاغری از آن استفاده می‌کند، باعث تحریک کلاژن سازی بدن نیز می‌شود. چنین کاری باعث می‌شود که پوست فرد سفت شده و با عوارضی همچون افتادگی پوست پس از لاغری مواجه نخواهیم شد.

لاغری موضعی با دستگاه لاغری آر اف .RF

آموزش لاغری با دستگاه لاغری فارادیک در شیراز (استیمولاتور).

دستگاه فارادیک یکی دیگر از انواع دستگاه های لاغری موضعی است که با نام استیمولاتور نیز شناخته می‌شود. این دستگاه از انرژی الکتریکی برای تحریک عضلات و لاغری موضعی استفاده می‌کند. در این دستگاه تعدادی پلاستیکی رسانا وجود دارند که در نقاط مختلف مواضع دارای چربی زیر پوستی قرار می‌گیرند. پس از اتصال به پوست این دستگاه پالس‌های الکترونیکی با فرکانس بالا را از طریق جریان الکتریکی و فشار به بافت چربی وارد می‌کند که باعث تخریب و متلاشی شدن آن می‌شود. در کنار این موارد باید به این مورد نیز اشاره کنیم که این پالس‌های الکترونیکی می‌توانند باعث تحریک ساخت عضلات پیغام به همان حالتی که ورزش بدنسازی باعث عضله سازی می‌شود، خواهد شد.

لاغری موضعی با دستگاه لاغری فارادیک (استیمولاتور).

آموزش لاغری موضعی با دستگاه لاغری بادی اسکالپتور در شیراز

یکی دیگر از دستگاه های لاغری که برای آقایان و خانم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، دستگاه لاغری بادی اسکالپتور است. این دستگاه غیر تهاجمی به عنوان وسیله چند کاره در لاغری موضعی شناخته می‌شود که با وارد کردن فشار متناوب به قسمت‌های مختلف بدن، باعث تحریک جریان خون می‌شود. بدین ترتیب سلولیت و چربی‌ها با جریان خون افزایش یافته به طور طبیعی از بدن دفع خواهد شد.

این دستگاه لاغری شاید به اندازه سایر دستگاه های لاغری اشاره شده در این بخش سرعت بالایی در دفع چربی‌ها نداشته باشد. با این حال، عوارض آن کمتر بوده و افراد راحت‌تر می‌توانند جلسات قرار گرفتن در این دستگاه را تحمل کنند.

لاغری موضعی با دستگاه لاغری بادی اسکالپتور.

آمورش لاغری موضعی با دستگاه LPG در شیراز

از دیگر روش‌های لاغری موضعی به کمک دستگاه های لاغری توان به استفاده از دستگاه LPG اشاره نمود. مکانیسم عملکرد این دستگاه نسبت به سایر روش‌ها از پشتوانه علمی بالاتری برخوردار است. در این روش، آداپتور دستگاه بر روی پوست قرار می‌گیرد و یک مکنده در داخل این دستگاه بر روی پوست حالت مکش ایجاد می‌کند که ایجاد فشار منفی در بافت زیرین پوست می‌شود. این فشار منفی باعث می‌شود تا بافت چربی آن ناحیه تخریب شده و همچنین خون رسانی و جریان لنف در آن ناحیه به حالت عادی خود بازگردد. نتیجه اینکه چربی‌های زیادی در ناحیه آزاد شده و می‌تواند به مصرف عضله سازی بدن برسد.

لاغری موضعی با دستگاه LPG.

آمورش لاغری موضعی با دستگاه شاک ویو شیراز.

دستگاه شاک ویو یکی دیگر از دستگاه های لاغری است که با استفاده از امواج صوتی باعث تحریک چربی سوزی بدن می‌شود. قرار گرفتن این دستگاه بر روی پوست باعث ایجاد گرمای بسیار زیاد در موضع می‌شود که منجر به تبدیل چربی‌ها از حالت متراکم به فرم کریستالی می‌شود. این سلول‌های چربی از راه گردش خون به کبد رفته و متابولیزه خواهند شد.

لاغری موضعی با دستگاه شاک ویو.

سرفصل‌های دوره آموزش کار با دستگاه های لاغری شیراز

تا به اینجای کار با دستگاه های لاغری موجود در ایران آشنا شدیم‌. حال می‌خواهیم در این باره صحبت کنیم که شرکت کنندگان دوره آموزش کار با دستگاه های لاغری بر اساس چه سرفصلی در شعب آموزشگاه شاپ لیزر آموزش خواهند دید. این دو را به طور کلی از دو بخش آموزش تئوری و عملی تشکیل شده است در ادامه به توضیحات مربوط به هر یک از این بخش‌ها می‌پردازیم.

الف: بخش تئوری آموزش دستگاه های لاغری شیراز

بخش اول دوره آموزش کار با دستگاه های لاغری، مربوط به آموزش تئوری خواهد بود. هنرآموزان در این بخش با موارد زیر آشنا خواهند شد.

 • آشنایی با آناتومی پوست. هنرآموزان در بخش اول با آناتومی پوست آشنا شده و شرایطی که باعث تجمع چربی در بافت زیر پوستی می‌شود، آشنا می‌شوند.
 • نحوه مشاوره کلاینت (مراجعه کننده). در بخش دوم آموزش تئوری کار با دستگاه های لاغری هنرآموزان با نحوه دادن مشاوره به مراجعه کنندگان را آموزش می‌بینند.
 • بررسی شرایط بالینی مراجعه کننده. گام مهمی که هنگام مشاوره به مراجعه کنندگان باید انجام داد، بررسی شرایط بالینی او از نظر هرگونه بیماری زمینه‌ای و حساسیت‌های پوستی خواهد بود.
 • آگاه کردن کلاینت از خطرات و عوارض جانبی. مراجعه کنندگان طرز استفاده از دستگاه های لاغری باید با خطرات و عوارض جانبی آن آشنا شوند. با این هدف که در صورت مواجهه با چنین عوارضی بتوانند آن را به طور صحیح مدیریت نمایند.
 • پیشگیری از عوارض احتمالی در دستگاه های لاغری. فراگیران دوره آموزش تئوری کار با دستگاه های لاغری در این مرحله راهکارهایی را برای پیشگیری از عوارض احتمالی در استفاده از دستگاه های لاغری را یاد می‌گیرند.
 • آشنایی با مراقبت‌های بعد استفاده از دستگاه های لاغری. در بخشی دیگر هنرجویان با مراقبت‌های بعد از استفاده از دستگاه های لاغری آشنا می‌شوند. در این بخش باید به مراجعه کنندگان آموزش‌های از بابت نحوه پیگیری درمان مراقبت از موضع داده شود.

بخش عملی آموزش دستگاه های لاغری شیراز:

 هنرآموزان دوره آموزش کار با دستگاه های لاغری  شیراز در بخش عملی آموزش جامع و کاملی را دریافت خواهند کرد. بهتر است تا با مطالعه ادامه این بخش به بررسی ابعاد آموزش‌های ارائه شده در دوره عملی آموزش کار با دستگاه های لاغری پی ببرید.

 • آشنایی با فرایند دستگاه های لاغری. در بخش اول آموزش عملی کار با دستگاه های لاغری، به طور کامل با فرایند دستگاه های لاغری آشنا شده و مکانیسم اثر آنها را فرا خواهید گرفت.
 • آموزش کار با دستگاه های لاغری. در آموزش‌های عملی کار با دستگاه‌های لاغری، دستگاه های مختلف به شما معرفی شده و نحوه کار با آنها به عنوان یک اپراتور آموزش داده می‌شود. همچنین نحوه استفاده از پروب‌های مختلف این دستگاه‌ها برای نهایی مختلف بدن آموزش داده می‌شود.
 • آموزش تنظیمات دقیق دستگاه‌ها. تمامی تنظیمات این دستگاه های لاغری به هنرآموزان دوره‌های شاپ لیزر آموزش داده می‌شود. به گونه‌ای که این هنرجویان پس از اتمام این دوره قادر خواهند بود تا به عنوان یک اپراتور دستگاه در این مراکز مشغول به فعالیت شوند. همچنین قادر خواهند بود تا دستگاه های لاغری را برای مشتریان مختلف به طور دقیق تنظیم کرده و جلسات را برایشان شروع کنند.
 • مشاوره انتخاب بهترین دستگاه های لاغری. هنر آموزان دوره آموزش کار با دستگاه های لاغری در انتها می‌توانند از مشاوره اساتید در انتخاب بهترین دستگاه های لاغری با توجه به بودجه موجود بهره ببرند. این مشاوره‌ها جزئی از دوره آموزشی بوده و هزینه اضافه‌ای از هنرآموز دریافت نخواهد شد.

همین حالا در دوره آموزش کار با دستگاه های لاغری شیراز ثبت نام کنید.

تا به اینجای کار با دوره آموزش کار با دستگاه های لاغری در آموزشگاه شاپ لیزر آشنا شدید، در صورتی که قصد ورود به یک کسب و کار پول‌ساز و آینده دار را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که در دوره آموزش کار با دستگاه های لاغری در آکادمی شاپ لیزر در نزدیک‌ترین شعبه این آکادمی ثبت نام کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش دستگاه لاغری شیراز تماس بگیرید.

شماره تماس 09911431867    09392478209

 کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ  09036051981   

سوالات متداول هنرجویان در دوره های آموزش لاغری شیراز

مهمترین فاکتورهای مرکز شاپ لیزر عبارتند از:

 • استفاده از بهترین اساتید تهران: یکی از مهمترین ابزار آکادمی انتخاب اساتید طراز اول تهران می باشد که با حساسیت و بعد از گذراندن مراحل مختلف انجام می شود.به گونه ای که هنرجویان بتوانند تمام مطالب مقدماتی و تخصصی را که برای انجام کار نیاز دارند در یک دوره جامع فرا بگیرند.
 •  استفاده از مدیران اجرایی قوی در کنار اساتید دوره ها یکی دیگر از دلایلی است که موجب می شود هنرجوهای عزیز با ارامش بیشتری در دوره حاضر باشند و با کیفیت بیشتری از دوره خود لذت ببرند.
 •  امکانات جنبی مانند استفاده از لباس فرمهای مناسب و با کیفیت، تغذیه مناسب به همراه میان وعده در کنار تکریم هنرجویان از ابتدا تا انتهای دوره یک آرامش نسبی را برای هنرجویان فراهم می اورد.
 • پشتیبانی نامحدود از هنرجویان و کاراموزان عزیز ایران فیشال در گروههای تخصصی : فیلمهای دوره پاکسازی پوست مشهد به صورت کامل توسط یکی از همکاران آکادمی تهیه شده و از طریق گروههای پشتیبانی در اختیار هنرجویان عزیز قرار داده می شود. بدین ترتیب مهمترین دغدغه هنرجویان در بازاموزی و تکرار آموزش دوره رفع می شود.
 • آکادمی ایران فیشال به عنوان یک آکادمی پیشرو در حوزه آموزش زیبایی، رعایت استانداردهای بالای کیفی و کمی و همچنین ارائه راهکارهای نوین آموزشی را مبنای پیشرفت خود قرار داده است و با انجام این مهم ، افزایش محورهای مهم آموزشی مانند استفاده از اساتید طراز اول تهران ، کیفیت اجرا، تکریم هنرجویان، کیفیت فضای تدریس و اجرا و…را در اهداف متعالی خود قرار داده است.

  کیفیت بالای دوره های آموزشی شاپ لیزر و ایران فیشال در تهران موجب شد که دوره های آموزشی آگادمی به سرعت مورد استقبال هنرجویان عزیز از تمام ایران و حتی خارج از ایران قرار بگیرد. هنرجویانی از انگلستان، سوئد، عمان، عراق، امارات متحده عربی و افغانستان مرکز ایران فیشال را برای انجام دوره های خود انتخاب نموده اند. ازدحام درخواست ها از شهرستان های مختلف، در نهایت موجب شد که دوره های آموزشی علاوه بر تهران به شهرهای دیگری مانند اصفهان، مشهد، شیراز، کرمانشاه، بندرعباس ، همدان ، رشت، اردبیل و ساری منتقل شود تا هنرجویان و کاراموزان عزیز در سراسر کشور بتوانند از دوره های با کیفیت ایران فیشال بهره مند شوند. 

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس
Scroll to Top
اسکرول به بالا