برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش کوتاهی مو در تهران تماس بگیرید.

شماره تماس 09036051981    👉 👉کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ  09036051981   👉👉

آموزش کوتاهی مو تهران | آموزش کوتاهی مو تهران

مهمترین فاکتورهای آکادمی ایران فیشال عبارتند از:

  • استفاده از بهترین اساتید تهران: یکی از مهمترین ابزار آکادمی ایران فیشال انتخاب اساتید طراز اول تهران می باشد که با حساسیت و بعد از گذراندن مراحل مختلف انجام می شود.به گونه ای که هنرجویان بتوانند تمام مطالب مقدماتی و تخصصی را که برای انجام کار نیاز دارند در یک دوره جامع فرا بگیرند.
  •  استفاده از مدیران اجرایی قوی در کنار اساتید دوره ها یکی دیگر از دلایلی است که موجب می شود هنرجوهای عزیز با ارامش بیشتری در دوره حاضر باشند و با کیفیت بیشتری از دوره خود لذت ببرند.
  •  امکانات جنبی مانند استفاده از لباس فرمهای مناسب و با کیفیت، تغذیه مناسب به همراه میان وعده در کنار تکریم هنرجویان از ابتدا تا انتهای دوره یک آرامش نسبی را برای هنرجویان فراهم می اورد.
  • پشتیبانی نامحدود از هنرجویان و کاراموزان عزیز ایران فیشال در گروههای تخصصی : فیلمهای دوره پاکسازی پوست مشهد به صورت کامل توسط یکی از همکاران آکادمی تهیه شده و از طریق گروههای پشتیبانی در اختیار هنرجویان عزیز قرار داده می شود. بدین ترتیب مهمترین دغدغه هنرجویان در بازاموزی و تکرار آموزش دوره رفع می شود.

آموزش کوتاهی مو در تهران| آموزش کوتاهی مو تهران

دوره آموزش کوتاهی مو در شیراز، دوره ای بسیار کاربردی برای افراد علاقه مند به فعالیت در حوزه آرایش مو است که توسط آکادمی معتبر ایران فیشال ارائه می شود. کوتاه کردن موهای زنانه تکنیک ها و جزئیاتی دارد که از عهده هر فردی خارج است. به گونه ای که نیاز به گذراندن دوره های تخصصی داشته و افرادی که این دوره ها را در آکادمی ایران فیشال می گذرانند، مجوز فعالیت حرفه‌ای در حوزه آرایش و زیبایی مو و اجرای به روزترین کوپ های موی زنانه را خواهند داشت.پس اگر چنانچه شما در شهر پرجمعیتی مانند تهرانکه بازار کار خوبی نیز در زمینه کوتاهی مو دارد زندگی می کنید و علاقه مند به رشته کوتاهی مو هستید اما نمی دانید چگونه و از کجا شروع کنید با ما همراه باشید تا تمام موارد مورد نیاز جهت دوره آموزش کوتاهی مو در تهران را برایتان شرح دهیم.

آموزش کوتاهی مو در شیراز.

آشنایی با آکادمی ایران فیشال

آکادمی ایران فیشال، به عنوان یکی از برترین موسسات آموزش دوره های برتر آرایشی و مراقبتی پوست و مو است که بالاترین استانداردهای کیفی و کمی را در آموزش های خود ارائه میدهد. این موسسه از برترین اساتید تهران بهره می برد که مدارک آموزش حرفه‌ای بین المللی آرایش مو را دارند. این اساتید و مربیان در ارائه صحیح آموزش های خود بسیار حساس هستند. آموزش‌های هدفمند و طبقه بندی شده باعث شده است تا هنرجویانی که هیچ سررشته اولیه از کوتاهی مو ندارند هم با گذراندن موفقیت آمیز این دوره، بتوانند به صورت حرفه‌ای در این حوزه به فعالیت بپردازند.

کیفیت بالای آموزش ارائه شده در آکادمی ایران فیشال، باعث شده تا بیش از ۵۴۰۰ هنرجو تاکنون در دوره های این موسسه شرکت کرده باشند. شرکت کنندگان دوره های آموزشی ما علاوه بر اینکه از اکثر شهرهای کشور هستند، بلکه از کشورهای دیگر نیز در دوره های آکادمی ایران فیشال شرکت کرده اند.

تقاضای بالا در سراسر کشور باعث گردیده تا این آکادمی علاوه بر شهر تهران، شعبه هایی در سایر کلانشهرهای کشور داشته باشد. در حال حاضر آکادمی ایران فیشال در شیراز، اصفهان، شیراز، تهرانو تهرانبه ارائه دوره های تخصصی آرایشی و مراقبتی به هنرجویان می پردازد.

مشخصات دوره کوتاهی مو در شیراز.

دوره آموزش کوتاهی مو در تهران توسط آکادمی ایران فیشال برگزار می‌شود، از مهارت های پایه کوتاه کردن مو شروع شده و با ارائه و تمرین مباحث تخصصی تکمیل می شود. با توجه به اینکه آموزش کوتاهی مو در تهران که در آکادمی ایران فیشال تهران بر طبق سرفصل های ارائه شده توسط دفتر مرکزی آکادمی در تهران انجام می شود، در محتوای اصلی آموزش ها تفاوتی وجود نخواهد داشت. در اینجا می خواهیم شما را با سرفصل های اصلی آموزش کوتاهی مو در تهران آشنا کنیم.

آموزش های پایه کوتاه کردن مو.

اولین نکاتی که در دوره کوتاهی مو در تهران به هنرجویان آموزش داده می شود، مربوط به مفاهیم اولیه کوتاه کردن مو خواهد بود. در ادامه با ساختار مو آشنا شده و همچنین انواع ابزارهای کار کوتاه کردن مو آموزش داده می شود. اینکه در چه مواردی باید از هر کدام استفاده کرد و نحوه استفاده صحیح از این ابزارها آموزش داده خواهد شد. در اوایل دوره، کار های تمرین بر روی مانکن ها خواهد بود. در این بخش هدف اصلی تنها آموزش در دست گرفتن صحیح ابزارها و آمادگی برای دریافت آموزش های بعدی خواهد بود.

فراگیری آموزش های پایه.

شناخت زاویه های سر.

یکی دیگر از بخش های دوره آموزش کوتاهی مو در شیراز، مربوط به آموزش زاویه های سر خواهد بود. علت اهمیت این قسمت در این است که با فراگیری این بخش از آموزش ها، شما خواهید فهمید که از کجا باید روند کوتاه کردن موها را شروع کنید. این تکنیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که در پیاده سازی مدل های مختلف اصلاح و کوتاهی مو به کار خواهد آمد.

آموزش اصلاح و کوتاهی مو پایه.

گام بعدی که در دوره آموزش کوتاهی مو در تهرانبه شما آموزش داده خواهد شد، فراگیری روند اصلاح پایه موها است. با توجه به آموزش های ارائه شده تا به اینجا، شما قادر خواهید بود تا کوتاهی مو را به صورت اصولی بر روی یک مانکن و در گام بعدی بر روی موهای یک فرد انجام دهید. زمانی که این بخش از دوره را با موفقیت طی کنید، متوجه خواهید شد که برای هر مدل مو باید از چه محلی کوتاه کردن پایه مو را شروع کنید.

فراگیری تکنیک های حرفه‌ای کوتاهی مو.

یکی دیگر از بخش هایی که در دوره آموزش کوتاهی مو در تهرانبه متقاضیان آموزش داده می شود، تکنیک های حرفه ای کوتاه کردن مو است. از جمله مهمترین تکنیک ها می توان به آموزش حجم گیری با انواع روش ها برای موهای بلند، کوتاه، زنانه و مردانه خواهد بود. دیگر تکنیک های حرفه ای که در دوره کوتاه کردن مو در تهرانبه شما آموزش داده خواهد شد، فوت و فن های کوتاه کردن جلوی موی سر با توجه به اندازه و ساختار صورت است.

یکی دیگر از مواردی که در آکادمی ایران فیشال به هنرجویان ارائه می شود، آموزش انواع روش های پیتاژ مو با تیغ به سبک های مدرن و امروزی است. این آموزش ها و فوت و فن های حرفه ای باعث می شوند تا هنرجویانی که این دوره را با موفقیت پشت سر می‌گذارند، از تجربه و مهارت بالایی در کار کوتاه کردن مو برخوردار شوند.

تکنیک های حرفه ای کوتاهی مو.

آموزش به روز ترین کوپ های ژورنالی و ژورنال خوانی

یکی دیگر از آموزش های حرفه ای ارائه شده در دوره کوتاهی مو در شیراز، یادگیری ژورنال خوانی و اجرای مدل مو از روی ژورنال است. بدین ترتیب شما قادر خواهید بود تا به روز ترین مدل ها را به راحتی اجرا کنید.

ابزارهای کار حین گذراندن دوره

در دوره کوتاهی مو در تهرانتمامی ابزارها و وسایل کار توسط آکادمی ایران فیشال در اختیار هنرجویان قرار داده می شود. حتی لباس کار مناسب و تجهیزات حفاظتی در اختیار هنرجویان قرار داده می شود. از جمله ابزار و وسایل مورد نیاز در این دوره می‌توان به انواع قیچی، شانه تقسیم، انواع گیره، آبپاش، پیش بند، موپران و کله مانکن اشاره کرد.

مشخصات مدرک اعطا شده در آکادمی ایران فیشال.

یکی از اصلی‌ترین مشخصات دوره کوتاهی مو، مربوط به مدرک ارائه شده است. آکادمی ایران فیشال به عنوان یک مجموعه با مجوز سازمان فنی و حرفه‌ای کشور (آموزشگاه مشایخ در شیراز)شناخته می شود که دوره های خود را با مدرک فنی و حرفه ای ارائه می دهد. در ضمن باید بدانید که در صورت تمایل می توانید برای مدرک بین المللی قابل رجیستری نیز اقدام کنید. تنها کافی است که پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، درخواست بدهید تا این مدرک برای شما صادر شود. بدین ترتیب شما دارای مدرکی خواهید شد که هم در داخل کشور و هم در بیش از ۱۸۰ کشور دنیا دارای اعتبار خواهد بود.

آیا با مدرک کوتاهی مو می توان مهاجرت کرد؟

کشورهای زیادی هستند که با کمبود نیروی کار در مشاغل خدماتی مثل آرایشگری رو به رو هستند. شرایط گرفتن ویزای کاری برای مهاجرت آرایشگران در کشورهای مختلف، متفاوت است. و هر یک از کشورها شرایط خاص خود را برای جذب و استخدام آرایشگران از کشورهای خارجی دارند. وقتی یک شغل تا این اندازه در سطح جهان جایگاه دارد، پس می‌تواند زمینه‌ساز مهاجرت نیز باشد.  مردم کانادا به‌ ظاهر خود اهمیت زیادی می دهند

کانادایی‌ها شغل آرایشگری در کانادا را خیلی جدی می گیرند. آنها برای این حرفه، آموزش‌های آکادمیک در سطح دانشگاهی دارند و برای هرکسی که می‌خواهد به‌نوعی وارد این حرفه باشد، لازم است تا این آموزش‌های حرفه‌ای را دیده باشد. شغل آرایشگری در لیست مشاغل موردنیاز کشور کانادا است. پس اگر تخصص لازم و مدرک معتبر و تجربه داشته باشید به راحتی این شغل می تواند زمینه ساز مهاجرت شود.

توانایی شما پس از گذراندن دوره.

در پایان می‌خواهیم این مهم را خاطرنشان کنیم که شما به عنوان هنرجو با اتمام موفقیت آمیز این دوره مهارت کامل برای ایجاد یک کسب و کار را خواهید داشت. بدین ترتیب شما قادر خواهید بود تا انواع سبک های کوتاهی مو در تهران یا در شهرستان های دیگر را اجرا کنید‌. از کوتاه کردن های ساده گرفته تا اجرای جدیدترین مدل های روز اصلاح مو که از ژورنال های بین المللی استخراج شده اند.

با این مدرک قادر خواهید بود تا کسب و کار خود را شروع کنید، یا به عنوان یک آرایشگر حرفه ای در یک مرکز با حقوق بالا استخدام شوید‌. در پایان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان آکادمی ایران فیشال در ارتباط باشید.

بازار کار کوتاهی مو چگونه است؟

کوتاه کردن مو یکی از متداول ترین خدمات در تمامالن های زیبایی است. و همه افراد در هر سنی به کوتاه کردن مو نیاز دارند دلیل کوتاه کردن موها فقط بلند شدن موها و یا داشتن مو خوره نیست بلکه بسیاری از خانم ها به دلایلی از جمله فشار روی گردن، گرمای هوا، حساسیت گردن، تغییر در ظاهر، سوختن موها ،مد و ….. هم اقدام به کوتاه کردن موهایشان می کنند. پس کوتاهی مو یکی از رشته های پولساز آرایشگری است و همیشه مشتریان زیادی دارد که شما در صورت شرکت در دوره آموزش کوتاهی مو در تهران تخصص های لازم را کسب کرده و به راحتی درآمد خوبی از این راه کسب خواهید کرد.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش کوتاهی مو در تهران تماس بگیرید.

شماره تماس 09036051981    👉 👉کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ  09036051981   👉👉

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس
Scroll to Top
اسکرول به بالا