بهترین آموزش رنگ و مش در تهران

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش رنگ مو تهران تماس بگیرید.

شماره تماس   09153021944 👉 👉کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ  09153021944   👉👉

مهمترین فاکتورهای آکادمی ایران فیشال عبارتند از:

 • استفاده از بهترین اساتید تهران: یکی از مهمترین ابزار آکادمی ایران فیشال انتخاب اساتید طراز اول تهران می باشد که با حساسیت و بعد از گذراندن مراحل مختلف انجام می شود.به گونه ای که هنرجویان بتوانند تمام مطالب مقدماتی و تخصصی را که برای انجام کار نیاز دارند در یک دوره جامع فرا بگیرند.
 •  استفاده از مدیران اجرایی قوی در کنار اساتید دوره ها یکی دیگر از دلایلی است که موجب می شود هنرجوهای عزیز با ارامش بیشتری در دوره حاضر باشند و با کیفیت بیشتری از دوره خود لذت ببرند.
 •  امکانات جنبی مانند استفاده از لباس فرمهای مناسب و با کیفیت، تغذیه مناسب به همراه میان وعده در کنار تکریم هنرجویان از ابتدا تا انتهای دوره یک آرامش نسبی را برای هنرجویان فراهم می اورد.
 • پشتیبانی نامحدود از هنرجویان و کاراموزان عزیز ایران فیشال در گروههای تخصصی : فیلمهای دوره پاکسازی پوست مشهد به صورت کامل توسط یکی از همکاران آکادمی تهیه شده و از طریق گروههای پشتیبانی در اختیار هنرجویان عزیز قرار داده می شود. بدین ترتیب مهمترین دغدغه هنرجویان در بازاموزی و تکرار آموزش دوره رفع می شود.

آموزش رنگ و مش در تهران | آموزش رنگ مو تهران

آموزش رنگ و مش در تهران با مدرک فنی و حرفه ای

این مهم که خانم‌ها برای معیار‌هایی چون زیبایی اهمیت بسیاری قائل هستند، بر کسی پوشیده نیست. در حقیقت بانوان از هر تغییری که به زیباتر دیده شدن آنها کمک کند، استقبال می‌کنند.با توجه به افزایش درخواست‌ها جهت انجام تخصصی خدمات رنگ و مش به ویژه در کلان شهر‌هایی چون تهران، ورود به این زمینه می‌تواند برای علاقمندان درآمد‌زا باشد. دوره آموزش رنگ و مش در تهران، یکی از لاین های اصلی دوره‌های آموزش آرایشگری زنانه می باشد . این دوره مناسب افرادی است که علاقمند به داشتن شغل جهت رفع نیاز های شخصی خود هستند بسیار مناسب است و پس از آموزش رنگ مو میتوانید به درآمدزایی مناسب و همیشگی دست پیدا کنند. از این رو پیدا کردن یک آکادمی معتبر جهت شرکت در دوره آموزش رنگ و مش در تهران می‌تواند شروعی مطمئن برای ورود خانم های تهرانی به این حوزه از کسب و کار باشد.

آشنایی با مفهوم رنگ و مش مو

مش کردن در حقیقت یکی از انواع تکنیک‌های مورد استفاده در رنگ کردن مو است، که نقش بسزایی در افزایش زیبایی و جذابیت مو‌ها دارد. فرد متخصص رنگ با استفاده از این روش و ایجاد اختلاف رنگ بخش‌هایی از مو با رنگ زمینه مو‌ها به آنها عمق می‌بخشد. در این حالت رنگ مو‌های مش شده می‌تواند از رنگ پس زمینه روشن‌تر یا تیره‌تر باشد. اختلاف رنگ میان مش‌ها و پایه مو تضاد جذابی ایجاد کرده و ظاهری زیبا‌تر به مو‌های شما می‌بخشد. جالب است بدانید که این اختلاف رنگ می‌تواند از 1 تا 7 درجه باشد. در این میان طبق اصول رنگ‌شناسی، هرچه درجه اختلاف رنگ پایه و پس زمینه مو کمتر باشد، چهره شما نیز جوان‌تر به نظر می‌رسد. این نکات به صورت گسترده در طی دوره آموزش رنگ و مش مو تهران به شما آموزش داده خواهد شد.

رنگ و مش شامل روش‌های متنوعی می‌‌شود. هر فرد بسته به سلیقه، خلاقیت و مهارت خود می‌تواند آن‌ها را در روند ارائه خدمات رنگ به مشتریان خود به کار گیرد. در این میان شما می‌بایست با در نظر گرفتن علاقه و خواست مشتریان خود، تصمیم بگیرید. از این جهت که بهتر است رنگ پس زمینه مو را روشن یا تیره نمایید یا اصلاً تغییر ندهید. همچنین باید تشخیص دهید که برای دستیابی به یک نتیجه ایده‌آل بهتر است دسته‌‌های مو به چه شیوه‌ای از یکدیگر مجزا گردند و به چه صورت رنگ شوند. بر این اساس شما در نهایت تصمیم خواهید گرفت که برای این نوع مش، تکنیک آمبره بهتر است و یا بالیاژ مو. انجام رنگ و مش مو یکی از بهترین و موثر‌ترین روش‌ها جهت ارتقای زیبایی مو‌ها و ایجاد تغییر در استایل هر خانم یا آقایی است. به گونه‌ای که ظاهر و چهره هر فرد پس از انجام آن به طور معجزه‌آسایی جذابتر و شیک‌تر به نظر می‌رسد.

اهمیت شرکت در دوره آموزشی رنگ و مش مو تهران

از آنجا که رنگ و مش مو شامل اصول و تکنیک‌های تخصصی است، آموزش و انجام آن نیز باید در مراکز و کلینیک‌های زیبایی و به دست افراد متخصص انجام گیرد. علاوه بر این حتی رنگ کردن ساده مو‌ها نیز اگر بدون داشتن دانش کافی در زمینه اصول ترکیب رنگ صورت گیرد، نتیجه چندان مطلوبی به همراه نخواهد داشت. به این دلیل در وهله اول آکادمی یا آموزشگاهی را بیابید که آموزش صفر تا صد رنگ و مش تهران با مدرک معتبر در آن ارائه گردد. به این صورت با یادگیری اصولی و جامع مهارت‌ها، می‌توانید موفقیت‌های چشمگیر‌تری در آینده به دست آورید.

از آنجایی که متقاضیان انجام خدمات رنگ و مش در تهران بیشتر افرادی از قشر مرفه جامعه هستند، شرکت در دوره آموزش رنگ و مش در تهران و کسب مهارت در زمینه جدید‌ترین تکنیک‌های این حرفه، می‌تواند زمینه‌ساز افزایش شمار مشتریان و نیز درآمد شما باشد. اگر قصد کسب مهارت و ورود به این حرفه را دارید و به دنبال مرکزی معتبر جهت شرکت در دوره آموزش رنگ و مش مو در تهران هستید، آکادمی ایران فیشال یکی از معتبر‌ترین آن‌هاست.

 

یکی از مهم‌ترین مزایای دوره‌های ارائه شده توسط این آکادمی، کوتاه بودن طول دوره و کاهش زمان یادگیری این حرفه توسط هنر‌جویان است. طول دوره آموزشی رنگ و مش مو در آکادمی ایران فیشال کمتر از 5 روز به طول می‌انجامد. در این میان یک روز آن نیز به انجام کارورزی اختصاص دارد. هنرجویان جدید تنها کافی است پس از شرکت در دوره آموزش رنگ و مش تهران و کسب مهارت‌های لازم، چند جلسه‌ای را نیز صرف تمرین تکنیک‌های آموزش داده شده کنند. به این علت که مطمئن شوند تمامی اصول و روش‌های ضروری این حرفه را فرا گرفته‌اند. این مهم ضمن افزایش مهارت هنرجویان، سرعت و دقت عمل آنها را نیز به طور چشمگیری ارتقا می‌دهد.

آموزش تکنیک‌های رنگ و مش مو باید توسط افراد متخصص انجام شود.

هدف آکادمی ایران فیشال از برگزاری دوره آموزش رنگ و مش در تهران

آکادمی ایران فیشال از جمله معتبر‌ترین مراکز فعال در زمینه برگزاری دوره آموزش رنگ و مش در تهران است و شعبه خود را در خیابان هفت تیر تهران از سال 1398 راه‌اندازی کرده است. اهداف اصلی این مرکز از برگزاری این دوره‌های آموزشی، ایجاد بستر مناسب جهت ورود قشر جوان جامعه به بازار کسب و کار و کسب درآمد از طریق آن است. این مرکز همچنین سعی کرده است در تدوین مباحث و اجرای کلیه دوره‌های آموزشی خود ضمن رعایت استاندارد‌های کمی و کیفی، از جدیدترین متد‌‌های حال حاضر دنیا استفاد نماید. علاوه بر این ارتقای هر چه بیشتر سطح اجرای دوره‌ها و کیفیت فضای تدریس و نیز تکریم هنرجویان، از دیگر اهدافی است که این آکادمی خوش‌نام به دنبال تحقق آن می‌باشد.

جالب است بدانید که رعایت کلیه این اصول و چارچوب‌های ذکر شده در خلال دوره‌های آموزشی و به ویژه دوره آموزش رنگ و مش مو، موجب شد تا استقبال گسترده‌ای از آن در کلیه شعب فعال آکادمی ایران فیشال در سراسر ایران ایجاد شود. به گونه‌ای که برگزاری این دوره در اکثر شهر‌های کشور با ازدحام بی‌سابقه‌ای مواجه گردید. این مهم و نیز درخواست بالای علاقمندان عزیز تهرانی، موجب شد تا امکان برگزاری این دوره در شعبه تهران نیز برای متقاضیان فراهم گردد.

آکادمی ایران فیشال از جمله معتبر‌ترین مراکز برگزاری دوره آموزش رنگ و مش در تهران است.

مزایای شرکت در دوره آموزش رنگ و مش مو ایران فیشال

در دوره آموزش رنگ و مش در تهران سعی شده است که از اساتید مجرب و متبحر تهران در زمینه آموزش تکنیک‌ها استفاده گردد. لازم به ذکر است که مباحث تدریس شده، استاندارد‌های اجرا و تکنیک‌های آموزشی به کار گرفته شده از سوی اساتید در کلیه شعب آکادمی ایران فیشال به طور مرتب توسط مدیریت مجموعه بررسی و کنترل می‌شود. از این رو هنرجویان می‌توانند با خیالی آسوده از کیفیت بالای دوره‌ها در هر یک ثبت‌نام و شرکت نمایند.

علاقمندان پس از گذراندن دوره آموزش رنگ و مش مو این مرکز، از آمادگی نسبی مناسبی جهت ورود به بازار کار این حرفه برخوردار خواهند شد. شما با شرکت در دوره آموزش رنگ و مش تهران به یک متخصص حرفه‌ای در این زمینه بدل خواهید شد. همچنین قادر خواهید بود تا در کلیه بخش‌های مربوط به خدمات رنگ و مش مو، به عنوان یک کارشناس به مشتریان خود مشاوره دهید و با به کارگیری تخصص و مهارت خود کسب درآمد کنید.

شعبه تهران تمامی بستر‌های لازم را جهت آموزش صفر تا صد رنگ و مش با مدرک معتبر فراهم نموده است. از آن جهت که علاقمندان تهرانی به راحتی بتوانند در این دوره آموزشی شرکت کرده و آموزش ببینند. این امر همچنین موجب شده است تا هنرجویان عزیز تهرانی جهت شرکت در این دوره، مجبور به مسافرت به تهران و پرداخت هزینه‌های گزاف مالی نشوند.

هنرجویان پس از گذراندن دوره آموزش رنگ و مش مو تهران، آمادگی نسبی جهت ورود به بازار کار خواهند داشت. آموزشگاه ایران فیشیال پس از اتمام دوره آموزش رنگ و مش هنرجویان را رها نخواهد کرد و برای بازاریابی و تبلیغات راهنمایی و پشتیبانی می کند تا به راحتی بتواند وارد بازار کار شده و کسب درآمد نماید.این مورد در هیچ آموزشگاه دیگری انجام نمی شود و فقط مختص آموزشگاه ایران فیشیال است.

کلیات دوره آموزشی رنگ و مش در تهران

اولین مبحثی که شما ضمن شرکت در دوره آموزش رنگ و مش در تهران آکادمی ایران فیشال با آن آشنا خواهید شد، ارائه یک مشاوره حرفه‌ای بر طبق برخی اصول خاص به مشتریان است. مطابق با استاندارد‌های بین المللی، ارائه کلیات خدمات آرایشی ابتدا می‌بایست با یک مشاوره تخصصی آغاز گردد. به این منظور شما خواهید آموخت که چگونه با ارائه یک فرم به مشتری در زمینه وجود یا عدم وجود حساسیت‌های پوستی، میزان مقاومت یا شکنندگی مو، سابقه رنگ کردن مو و … کسب اطلاع نمایید و از این طریق بتوانید خدمات بهتری به آنها ارائه دهید. همچنین در دوره آموزش رنگ و مش مو تهران این مرکز به شما آموزش داده خواهد شد که از طریق بررسی رنگ پوست مشتریان چه نوع رنگ یا سبک مشی را به آنها پیشنهاد دهید. پس از پایان دوره شما قادر خواهید بود، تکنیک مناسب رنگ و مش مو را بسته به ویژگی پوست و مو افراد شخصی‌سازی کنید.

 بازار کار رنگ و مش در تهران چگونه است؟

 رنگ کردن موها مورد پسند اکثر خانمها است. این روزها هم تب و تاب بازار رنگ مو بسیار داغ است و به طرفداران آن هم روز به روز اضافه می شود.و در  هر سنی علاقه به رنگ کردن موها وجود دارد. علاوه بر افزایش جذابیت و زیبایی ظاهری، خیلی از خانمها نیز  به دلیل سفید شدن موها ناچار به رنگ کردن موها هستند.  مد هم یکی دیگر از دلایل دیگر داغ بودن بازار کار رنگ مو است و بدون شک می توان گفت رنگ مو پولسازترین رشته آرایشگری است و در صورت کسب تخصص و مهارت های لازم، می توانید به راحتی از طریق این رشته کسب درآمد کنید.

آیا امکان متخصص شدن در حرفه رنگ و مش وجود دارد؟

علاقه مندان به رشته رنگ و مش می تواند با شرکت در دوره های مبتدی و پیشرفته اموزش رنگ مو با انواع رنگ ها ، روش های متداول انجام رنگ مو و  تمام ریزه کاری ها را یاد گیرد. و در این دوره ها با تمام روش های رایج در بازار کار مانند مش با فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ، دکلره کامل، ترمیم دکلره، مردانساژ هایلایت های فانتزی، آمبره، سامبره، انواع لایت، بالیاژ و روش کهکشانی به صورت کامل  آشنا می شوند. و انجام رنگ کردن مو، ترکیب رنگ، رنگ کردن موی طبیعی و مویی که قبلا رنگ شده، رنگ کردن موی سفید، دکلره (بی رنگ کردن مو)، مش با کلاه و رنگساژ را با استفاده از مدل های زنده زیر نظر استاد یاد می گیرند و با تکرار و تمرین حرفه ای خواهند شد.

مروری بر سرفصل‌های دوره آموزش رنگ و مش در تهران

علاوه بر موارد فوق با شرکت در دوره آموزش رنگ و مش تهران آکادمی ایران فیشال، در خصوص مهم‌ترین و ضروری‌ترین مباحث و مهارت‌های مورد نیاز تخصص کافی کسب خواهید کرد. این مهارت‌ها که بخش اصلی سرفصل‌های دوره را نیز تشکیل می‌دهند عبارتند از:

 • آشنایی با انواع رنگ‌ها
 • آموزش پایه‌ای رنگ‌شناسی در دو سطح مبتدی و پیشرفته
 • آشنایی با مثلث رنگ‌ها
 • نحوه ترکیب رنگ‌های اولیه و ثانویه
 • شناخت و بررسی رنگ‌های ترکیبی
 • آموزش پایه‌های رنگ
 • شناسایی کلیه رنگ‌ها از روی تصاویر
 • شیوه صحیح رنگ‌گذاری چند مرحله‌ای
 • آموزش رنگ نمودن ریشه و ساقه
 • شناخت رنگ‌ساژ‌های مکمل
 • شیوه پوشش مناسب سفیدی مو با استفاده از رنگ‌ها
 • آشنایی با اصول پیگمنت تراپی
 • شناخت انواع پودر‌های دکلره و اکسیدان‌ها
 • آشنایی با جدید‌ترین تکنیک‌های دکلره کردن مو
 • نحوه خنثی‌سازی انواع رنگ‌ها با استفاده از دایره رنگ مو
 • آشنایی با تکنیک‌هایی چون؛ لایت، هایلایت، بالیاژ، آمبره و سامبره مو
 • شیوه صحیح مش کردن با استفاده از سوییت مش و فویل
 • آشنایی با تکنیک‌های پوشینگ، بی‌بی‌لایت و لولایت

در ضمن شرکت در دوره رنگ و مش مو در تهران مباحث متنوعی را فرا خواهید گرفت.

ثبت نام در دوره آموزش رنگ و مش در تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر و هزینه دوره آموزش رنگ مو در تهران با همکاران ما تماس بگیرید. همکاران ما توضیحات لام و زمان و نحوه برگذاری کلاس ها را برایتان شرح خواهند داد .

تاریخ و ساعت حضور دردوره های آموزش رنگ مو تهران

 دوره رنگ مو تهران در روز برگزار می شود  .

کلاسهای دوره رنگ مو تهران از ساعت 9.30 صبح شروع و در ساعت 16.30 پایان می یابد.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش رنگ مو تهران تماس بگیرید.

شماره تماس 09153021944👉 👉کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ  09153021944   👉👉

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس
Scroll to Top
اسکرول به بالا