برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج تماس بگیرید.

شماره تماس09919589258  👉 

09911431867👉کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ  099195892584  👉👉

آموزش کراتین مو مشهد
پشتیبانی نامحدود
بهترین مجموعه آموزشی کشور
مدارک بین المللی و قابل استعلام
قبلی
بعدی

آموزش تزریق ژل و فیلر در کرج| آموزش تزریق بوتاکس در کرج

تزریق ژل و بوتاکس

در سال های اخیر افراد زیادی برای از بین بردن چین و چروک های صورت و بدن خود به سراغ بوتاکس و تزریق ژل رفته اند. در گذشته تنها مردم در شهرهای بزرگ از بوتاکس برای زیبایی خود استفاده می کردند و در شهرهای کوچک تر این عمل کمتر استفاده می شد. اما در حال حاضر شاهد استقبال از بوتاکس در شهرهای کوچک نیز هستیم. این مساله نشان می دهد که خدمات زیبایی به ویژه تزریق ژل و بوتاکس در بین مردم جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. بنابراین، مراکزی که خدمات مربوط به پوست و زیبایی را ارائه می دهند و هر روز بر تعدادشان افزوده می شود، در حال حاضر یکی از پردرآمدترین شغل ها در کشور به حساب می آیند. از این رو بسیاری از پزشکان و پیراپزشکان برای درآمد زایی بیشتر به این سمت گرایش پیدا کرده اند. از این رو نیاز به یک مرکز آموزش عالی است که این افراد دوره های آموزشی لازم را در این مرکز سپری نمایند.امکان آموزش در این زمینه ها برای شهرهای بزرگتر مانند کرج فراهم تر از شهرستان های کوچک تر می باشد. در این مطلب درباره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

                          

آموزش تزریق ژل و بوتاکس در مجموعه بزرگ شاپ لیزر

علاقمندان واجد شرایط کرجی می توانند، با شرکت در دوره های آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج شروع فوق العاده ای برای برای ورود به یک منبع درآمد عالی داشته باشند. دوره آموزش تزریق فیلر در کرج برای علاقه مندان به فعالیت در زمینه پوست و زیبایی، مطمئنا شروع بسیار خوبی می باشد. این دوره آموزشی در مرکز تخصصی شاپ لیزر برای علاقه مندان برگزار می شود.

دوره های آموزش تزریق بوتاکس و فیلر کرج به دو صورت کلی زیر برای علاقه مندان برگزار می شود:

 • مقدماتی
 • تخصصی

دوره عمومی آموزش تزریق بوتاکس کرج، تنها یک روز است و در 8 ساعت تدریس می شود. برای گرفتن مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره آموزش بوتاکس و فیلر در کرج با ما در تماس باشید.

مدت زمان دوره آموزشی

آموزش تزریق فیلر کرج در یک دوره عمومی یک روزه به مدت ۸ ساعت برگزار می شود.

آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج

هزینه ثبت نام دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج

هزینه مربوط به دوره های مختلف آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج به صورت زیر می باشد:

 • هزینه کلاس های خصوصی مربوط به دوره ژل و بوتاکس در کرج برای هر نفر 15 میلیون تومان است.
 • هزینه کلاس به صورت نیمه خصوصی برای هر ۴ نفر 10 میلیون تومان است.
 • هزینه کلاس های عمومی دوره فیلر و بوتاکس در کرج 9 میلیون تومان است.

دوره خصوصی و نیمه خصوصی آموزش فیلر بوتاکس کرج تنها یک روز می باشد‌. همچنین دوره عمومی ورکشاپ تزریق فیلر و بوتاکس در ۲ روز برگزار می شود. ساعت برگزاری دوره نیز از 9 صبح الی 16 عصر می باشد. توجه داشته باشید که دوره هایی که در این مرکز برگزار می شود، تنها مخصوص پزشکان و پیراپزشکان است. برای گرفتن مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره آموزش بوتاکس و فیلر در کرج با ما در تماس باشید.

تفاوت تزریق ژل با بوتاکس چیست؟

آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج به چه صورتی می باشد؟ نحوه شرکت در دوره آموزشی تزریق ژل و بوتاکس در کرج چگونه است؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

ژل و بوتاکس با یکدیگر فرق دارند و دو ماده متفاوت می باشند. اما هر دوی آن ها برای زیبایی صورت و یا قسمت های مختلف بدن استفاده می شوند. به طور کلی از ژل و بوتاکس برای رفع چین و چروک های پوستی مانند موارد زیر استفاده می شوند:

 • خط اخم
 • خط لبخند
 • خط پیشانی
 • خطوط اطراف چشم

همچنین این مواد برای حجم دادن به قسمت های مختلف صورت از جمله لب ها، گونه ها، چانه و بینی نیز استفاده می شوند.

آموزش تزریق فیلر در کرج

بوتاکس را از سم بوتولینوم تولید می کنند. پس از تزریق این ماده به پوست، این ماده عضلات صورت را به طور موقت فلج می کند. از کار افتادن عضلات باعث ایجاد انقباض در آن ها می شود و سبب رفع چین و چروک های پوست می شود. اما عملکرد ژل به گونه ای دیگر است. ژل باعث حجم دادن عضلات می شود و به کمک آن می توان به قسمت های مختلف بدن حجم داد.

افرادی که قصد تزریق تخصصی ژل و بوتاکس در کرج را دارند و می خواهند از این راه کسب درآمد نمایند، باید ابتدا در دوره تزریق ژل و بوتاکس در کرج شرکت نمایند. برای گذراندن دوره های آموزشی تزریق بوتاکس و ژل نیز باید از مراکز معتبر، حرفه ای و کاملا تخصصی کمک بگیرید. یکی از معتبرترین مراکز آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج، مرکز شاپ لیزر می باشد.

دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج چه پیش نیازهایی دارد؟

پیش نیازهای این دوره سبب می شود که از دوره آموزشی تان نتیجه بهتری بگیرید. توجه داشته باشید، برخلاف تعداد زیادی از شرکت ها که آموزش تزریق ژل و بوتاکس برای کلیه فارغ التحصیلان رشته های مختلف آزاد است، دوره های آموزشي مرکز شاپ لیزر تنها مخصوص پزشکان و پیراپزشکان می باشد.  افرادی که علاقه مند به شرکت در این دوره های آموزشی هستند، باید دارای ویژگی های زیر باشند:

علاقه داشتن به خدمات مربوط به زیبایی و پوست

مهم ترین ویژگی شخصی که قرار است در این دوره ها شرکت نماید، داشتن علاقه می باشد. اگر به این کار علاقه داشته باشید‌، خیلی زود پیشرفت خواهید کرد.

نداشتن ترس از تزریق و سوزن

بوتاکس با آمپول های بسیار نازک و کوچک تزریق می شود. بنابراین دومین پیش نیاز برای شرکت در این دوره، نداشتن ترس برای تزریق سرنگ به دیگران می باشد. تعداد زیادی از افراد از تزریق آمپول به دیگران ترس دارند.

آموزش تزریق ژل در کرج

برخورداری از دقت بسیار بالا

فردی که قرار است تزریق بوتاکس و ژل را انجام دهد، باید دارای دقت بسیار بالایی باشد. به طوری که افراد سهل انگار و بی دقت در این کار موفق نمی شوند و شخصیت سهل انگار آن ها می تواند، باعث بروز مشکلات بسیار جدی برای مشتریان شود.

مزایای آموزش تزریق ژل و بوتاکس در مرکز شاپ لیزر

در صورتی که قصد دارید، به عنوان یک فرد متخصص تزریق بوتاکس و ژل را برای متقاضیان انجام دهید، می توانید در دوره های آموزشی مرکز بزرگ شاپ لیزر شرکت نمایید. شاپ لیزر به عنوان بزرگترین مرکز آموزشی در زمینه پوست و زیبایی می تواند، شما را در مسیر رسیدن به مهارت های لازم برای تزریق ژل و بوتاکس همراهی کند. مجموعه شاپ لیزر بعد از اتمام دوره های آموزشی به شرکت کنندگان مدارک بین المللی ارائه می دهد.

آموزش تزریق بوتاکس در کرج

کلیه دوره های آموزشی ما در مرکز شاپ لیزر به وسیله بهترین اساتید تهران آموزش داده می شوند. با شرکت در دوره های آموزشی ما به بهترین نحو تزریق ژل و بوتاکس را فرا خواهید گرفت. مرکز شاپ لیزر دوره های آموزشی خود را با ارائه مدرک در شهر های زیر برگزار می کند:

 • شیراز
 • کرج
 • مشهد
 • تبریز
 • تهران

توجه داشته باشید این مرکز علاوه بر آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج، دوره های آموزشی زیر را نیز برگزار می نماید:

 • آموزش لیزر پزشکی
 • آموزش ماساژ
 • آموزش فیشال و …
 • آموزش تزریق فیلر در کرج
 • آموزش تزریق بوتاکس در کرج

برای شرکت در دوره های آموزشی با ما در تماس باشید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج تماس بگیرید.

شماره تماس09919589258  👉 

09911431867👉کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ  099195892584  👉👉

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس
Scroll to Top
اسکرول به بالا