برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش فیشال ساری تماس بگیرید.

شماره تماس 09036051981    👉 👉کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ  09036051981   👉👉

آموزش کراتین مو مشهد
پشتیبانی نامحدود
بهترین مجموعه آموزشی کشور
مدارک بین المللی و قابل استعلام
قبلی
بعدی

آموزش فیشیال پوست در ساری| آموزش پاکسازی پوست ساری

مهمترین فاکتورهای آکادمی ایران فیشال عبارتند از:

 • استفاده از بهترین اساتید تهران: یکی از مهمترین ابزار آکادمی ایران فیشال انتخاب اساتید طراز اول تهران می باشد که با حساسیت و بعد از گذراندن مراحل مختلف انجام می شود.به گونه ای که هنرجویان بتوانند تمام مطالب مقدماتی و تخصصی را که برای انجام کار نیاز دارند در یک دوره جامع فرا بگیرند.
 •  استفاده از مدیران اجرایی قوی در کنار اساتید دوره ها یکی دیگر از دلایلی است که موجب می شود هنرجوهای عزیز با ارامش بیشتری در دوره حاضر باشند و با کیفیت بیشتری از دوره خود لذت ببرند.
 •  امکانات جنبی مانند استفاده از لباس فرمهای مناسب و با کیفیت، تغذیه مناسب به همراه میان وعده در کنار تکریم هنرجویان از ابتدا تا انتهای دوره یک آرامش نسبی را برای هنرجویان فراهم می اورد.
 • پشتیبانی نامحدود از هنرجویان و کاراموزان عزیز ایران فیشال در گروههای تخصصی : فیلمهای دوره پاکسازی پوست مشهد به صورت کامل توسط یکی از همکاران آکادمی تهیه شده و از طریق گروههای پشتیبانی در اختیار هنرجویان عزیز قرار داده می شود. بدین ترتیب مهمترین دغدغه هنرجویان در بازاموزی و تکرار آموزش دوره رفع می شود.

وجود آلودگی‌های فراوان در محیط زندگی و تاثیر مخرب آنها بر سلامت پوست به ویژه در کلان شهر‌هایی چون ساری موجب شده است که توجه به پاکسازی پوست بیش از پیش در میان شهروندان ساروی اهمیت یابد. این مهم سبب شده تا شرکت در دوره‌های آموزش فیشیال در ساری نسبت به گذشته فراگیرتر شده و متقاضیان بسیار زیادی پیدا کند. در این میان از آنجایی که فیشیال و پاکسازی پوست فرایندی حساس بوده و ارتباط مستقیمی با سلامت افراد دارد، باید زیر نظر متخصصین این امر تدریس و آموزش داده شود.

به طور کلی در آموزش پاکسازی پوست در ساری  در سه مرحله زیر خلاصه می‌شود.

 • برطرف کردن سلول‌های مرده: نخستین مرحله در فرایند پاکسازی پوست از بین بردن سلول‌های آسیب دیده و مرده است. این بخش از فیشیال پوست به صورت مفصل در دوره آموزش پاکسازی پوست در ساری مورد بررسی قرار می‌گیرد. سلول‌های پوست به طور مداوم در حال نوسازی هستند و با سلول‌های آسیب دیده جایگزین می‌شوند.
 • فیشیال روند نوسازی سلول‌های پوستی را تسریع کرده و سلول‌های آسیب دیده را به کلی از سطح پوست بر طرف می‌نماید. تجمع سلول‌های مرده بر روی پوست موجب انسداد منافذ پوستی شده و مانع رسیدن اکسیژن به لایه‌های میانی می‌شود. از این رو با استفاده از روش‌هایی چون ابریژن، هیدرو فیشیال، میکرودرم و میکرونیدلینگ و نیز استفاده از دستگاه‌های مدرن می‌توان پاکسازی پوست را تسهیل بخشید.
 • از بین بردن چربی و آلودگی‌ها: یکی دیگر از مراحل پاکسازی پوست از بین بردن لایه‌های چربی و آلودگی است که سطح پوست صورت را می‌پوشانند. پوست انسان به طور طبیعی میزان کمی چربی از خود ترشح می‌کند. بر اساس میزان ترشح چربی، پوست صورت افراد به انواع چرب، معمولی و خشک تقسیم می‌شود. وجود کمی چربی به حفظ رطوبت پوست کمک می‌کند. اما افزایش میزان چربی منجر به بروز جوش و آکنه می‌شود.
 • به این منظور طی دوره آموزش پاکسازی پوست در ساری، نحوه صحیح و اصولی برطرف کردن آلودگی‌های پوستی و متعادل سازی چربی پوست مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 • تغذیه پوست: پس از برطرف کردن مشکلات پوستی نوبت به بازیابی سلامت پوست و حفظ زیبایی آن می‌رسد. در دوره آموزش فیشیال در ساری تکنیک‌های تسهیل اکسیژن و خونرسانی به لایه‌های پوستی آموزش داده می‌شوند.
 • در این زمینه یکی از موثر‌ترین راهکارها برای آبرسانی پوست، استفاده از لوسیون و کرم‌های آبرسان است. تامین رطوبت مورد نیاز پوست روند پیری و افتادگی پوست را کاهش داده و موجب بازیابی خواص الاستیته آن می‌شود.

یکی از مهم‌ترین مراحل پاکسازی پوست از بین بردن لایه‌های چربی و آلودگی است.

اهمیت پاکسازی پوست

بازیابی سلامت پوست صورت، زیبایی آن را دوچندان می‌کند. پوست زیبا حس اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد و جایگاه اجتماعی را نیز بهبود می‌بخشد. برای داشتن پوستی سالم روش‌های مختلفی وجود دارد. هرکدام از این روش‌ها به نحوی مکمل یکدیگرند و پروسه بهبود را تسریع می‌بخشند. فیشیال یا پاکسازی پوست مجموعه‌ای از اقدامات است که به منظور از بین بردن عوارض و مشکلات پوستی و همچنین پیشگیری از بروز مجدد آنها صورت می‌گیرد. پوست بدن، شما را در برابر آلودگی‌ها و خطرات محیطی محافظت می‌کند. نواحی صورت بیشتر از سایر اندام‌های بدن در برابر آسیب‌های محیطی قرار دارد. هوای آلوده، اشعه‌های مضر خورشید، استرس، اختلالات هورمونی و… مواردی هستند که با گذر زمان بر پوست صورت شما تاثیر سوء می‌گذارند. با انجام فیشیال یا پاکسازی پوست می‌توان هرگونه ضایعات پوستی مانند لک، جوش، آکنه، خشکی و هرگونه آسیب پوستی را بهبود بخشید. علاوه بر موارد یاد شده، فیشیال موجب بهبود خون رسانی و تغذیه‌ی سلول‌های پوستی می‌شود.

نقش سازنده‌ی پاکسازی پوست و فیشیال سبب شده تا هر روزه هنرجویان بسیاری به سمت یادگیری این حرفه سوق پیدا کنند. از سوی دیگر زندگی در کلان شهری چون ساری باعث شده که ساکنان این شهر بیش از هر شهر دیگری به پوست صورت خود اهمیت دهند و اهمیت پاکسازی پوست را به وضوح درک کنند. آموزش فیشیال به خصوص در مراکز معتبری چون آکادمی ایران فیشیال، به هنرجویان کمک می‌کند تا توانایی‌های خود را در این زمینه تقویت کنند.

سرفصل‌های عمومی دوره آموزش فیشیال در ساری

 • آشنایی با انواع پوست و بیماری‌های پوستی
 • آشنایی با انواع مشکلات پوستی
 • شناخت انواع روش‌های پاکسازی پوست
 • آموزش ساخت انواع ماسک صورت و کرم‌های آبرسان
 • آشنایی با انواع تکنیک‌های لایه برداری و محصولات مراقبت از پوست
 • آموزش ماساژ صورت
 • نحوه‌ی کار با دستگاه‌های پاکسازی پوست
 • امکان گذراندن دوره کارآموزی و کسب تجربه به صورت عملی در پایان دوره آموزش فیشیال در ساری
 •  

نقش سازنده‌ی پاکسازی پوست سبب شده تا هر روزه هنرجویان بسیاری به سمت یادگیری این حرفه سوق پیدا کنند.

انواع دوره آموزش فیشیال در ساری

آموزش پاکسازی پوست در ساری

 شامل سطوح مختلفی می‌شود.

دوره مبتدی

دوره مبتدی پاکسازی صرفا برای افرادی است که هیچگونه آشنایی با فرایند فیشیال ندارند و می‌خواهند این حرفه را فرا بگیرند. سطح مبتدی مباحث مختلفی را در بر می‌گیرد که در ادامه به طور اختصار شرح داده خواهند شد:

 • آشنایی و بررسی انواع پوست صورت
 • شناخت انواع دستگاه‌های ترمیم کننده و آنالیزور پوست
 • شناخت انواع ماسک صورت و لایه بردارها
 • آشنایی با اولتراسونیک یا اتوی صورت
 • میکرودرم
 • شناخت انواع لک‌های صورت و نحوه برطرف کردن آنها
 • شناخت ضایعات پوستی و راهکارهای مناسب برای از بین بردن آنها
 • آشنایی با بیماری‌های پوستی و نحوه درمان آنها

آموزش کار با تجهیزات در دوره پاکسازی پوست ساری

هنرجویان در دوره آموزش فیشیال در ساری با انواع دستگاه‌های پزشکی پاکسازی پوست آشنا می‌گردند. از نمونه دستگاه‌های مورد استفاده می‌توان؛ میکرودرم ابریژن پودری و الماسه، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ صورت و مو، مزو وایت، گالوانیک، هیدرودرمی، دستگاه مینی هایفو، تونل LED و مینی RF و… اشاره کرد. فعالیت‌های درمانی که ارتباط مستقیمی با سلامت افراد دارند نیازمند تبحر و تجربه هستند. کارآموزان زیر نظر مدرسین متخصص در حوزه سلامت پوست، مباحث را به صورت عملی فرا می‌گیرند. این روش به هنرجو کمک می‌کند تا با انواع چالش‌ها روبرو شود و چاره اندیشی را بیاموزد. گذراندن دوره آموزش فیشیال در ساری به شما کمک می‌کند تا با تسلط و اعتماد به نفس کافی به ارائه خدمات به مشتریان بپردازید.

دوره پیشرفته  پاکسازی ساری  پوست ساری

در دوره پیشرفته آموزش فیشیال در ساری، سرفصل‌ها به صورت تخصصی و جامع‌تر به هنرجویان ارائه می‌شوند. کارآموزان در پایان این دوره علاوه بر کسب مدرک معتبر با تمام مسائل حوزه پاکسازی و فیشیال پوست آشنا می‌گردند. دوره پیشرفته آموزش پاکسازی پوست در ساری تمامی موارد پیرامون سلامت پوست را شامل می‌شود. علاوه بر این کارآموز در پایان دوره نحوه‌ی ارائه مشاوره و تعامل با مراجعه کننده را فرا می‌گیرد. از این رو قادر است متناسب با مشکلات پوستی بهترین روش درمان را اتخاذ نماید. شناخت کافی در زمینه‌ی تیپ‌های پوستی در درمان و پاکسازی پوست بسیار مهم است. هنرجویان در این مرحله به صورت تجربی و کاملا عملی کار با انواع دستگاه‌های پاکسازی پوست را فرا می‌گیرند.

دوره پیشرفته آموزش پاکسازی پوست در ساری شامل تمام موارد پیرامون سلامت پوست می‌شود.

اهداف آموزشی دوره آموزش فیشیال در ساری

با شرکت در دوره آموزش فیشیال در ساری که توسط آکادمی ایران فیشیال برگزار می‌شود، می‌توانید به طور کامل و جامع با شیوه‌های مختلف بازیابی سلامت پوست آشنا شده و توانایی مقابله با انواع مشکلات پوستی را فرا بگیرید. چگونگی برطرف کردن لک، و انواع جوش از سطح پوست و رساندن مواد معدنی و اکسیژن به لایه‌های زیرین پوست از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

علاوه بر موارد یاد شده در دوره آموزش فیشیال در ساری با ساختار سلولی پوست، اقدامات لازم برای انواع تیپ‌های پوست، شیوه صحیح استفاده از ماسک‌ها و اسکراب‌ها و همچنین مراقبت‌های پس از پاکسازی آشنا خواهید شد.

هنرجویان در آکادمی ایران فیشیال می‌آموزند که چطور با استفاده از روش اکسفولیشن یا Exfoliation سلول‌های مرده و آسیب دیده پوست را برطرف و فرایند ترمیم و جایگزینی آنها را با سلول‌های جدید بهبود بخشند. از دیگر اهداف دوره‌های آموزش پاکسازی پوست در ساری می‌توان به کاهش ازدیاد چربی و آلودگی موجود بر روی سطح پوست اشاره کرد. وجود چربی بر روی پوست علاوه بر تجمع آلودگی و مسدود شدن منافذ پوست باعث ایجاد آکنه و جوش می‌شود. فیشیال پوست صورت موجب بازیابی سلامت پوست شده و بر زیبای چهره می‌افزاید و مهم‌تر از آن سرعت روند پیری را کاهش می‌دهد و جوانسازی پوست را ممکن می‌سازد.

تاریخ و ساعت حضور دردوره های آموزش اسکین کر ساری

 دوره جامع پاکسازی صورت ساری در روز برگزار می شود که شامل 4 روز آموزش جامع پاکسازی پوست در ساری می شود و یک روز هم دوره کارورزی فیشال در ساری برگزار می شود .

کلاسهای دوره جامع پاکسازی پوست ساری از ساعت 9.30 صبح شروع و در ساعت 16.30 پایان می یابد.

سرفصل های دوره آموزش پاکسازی پوست ساری

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش فیشال ساری تماس بگیرید.

شماره تماس 09036051981    👉 👉کلیک فرمائید.

پشتیبانی واتساپ  09036051981   👉👉

سوالات متداول هنرجویان در دوره های آموزش فیشال ساری

 در مورد تهیه دستگاههای فیشال و مواد پاکسازی پوست آیا از طرف آکادمی پکیجی ارائه می شود؟

بله، برای هر شهر و از جمله مشهد، یکی از همکاران آکادمی به عنوان مشاور خرید دستگاهها و مواد به شکل کامل مشاوره ارائه می دهد. در دوره  آموزش فیشال مشهد، سرکارخانم زارعی مسئول هماهنگی و فروش مواد و دستگاههای مورد درخواست می باشند.

پشتیبانی تا چه زمانی و به چه شکل انجام می شود؟

با توجه به خط مشی آکادمی ایران فیشال در بستر سازی شفاف برای آموزش هنرجویان، برای دوره از آموزش جامع فیشال در مشهد همانند دیگر شهرستانها، یک گروه پشتیبانی تشکیل می شود . در این گروه پشتیبانی کلیه فیلم های آموزشی دوره از ابتدا تا انتها بارگذاری می شود.  همچنین اساتید دوره و مدیران آکادمی فیشال داخل گروه، پاسخگوی سوالات و درخواست های هنرجویان عزیز می باشند.

آیا در خصوص تهیه دستگاهها و مواد مشاوره از طرف آکادمی ارائه می شود؟

بله، برای هر شهر و از جمله مشهد، یکی از همکاران آکادمی ایران فیشال به عنوان مشاور هنرجویان عزیز در خرید دستگاهها و مواد می باشد که به شکل کامل مشاوره مقتضی را به عزیزان ارائه می دهد. لازم به ذکر است که در دوره  آموزش فیشال مشهد سرکار خانم الهام زارعی مسئول این بخش می باشند.

مدرک ارائه شده به هنرجویان بین المللی می باشد؟

برای هنرجویان عزیز در انتهای دوره  مدرک بین المللی قابل رجیستری ارائه می شود که این مدرک می تواند برای شروع کار هنرجویان در سالنهای زیبایی و یا کلینیکهای پوست و زیبایی مورد استفاده قرار گیرد. برای هنرجویانی که علاوه بر مدرک بین المللی مدرک فنی و حرفه ای درخواست می کنند بعد از پرداخت هزینه مدرک فنی و حرفه ای با هماهنگی استاد فیشال مشهد می توانند ثبت نام نمایند و بعد از گذراندن موفقیت آمیز آزمون های شفاهی و عملی سازمان فنی و حرفه ای مدرک خود را دریافت نمایند.

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس
Scroll to Top
اسکرول به بالا